Enjin (ENJ) vysvětleno: Blockchain Gaming Platform

Enjin je blockchainová herní platforma zaměřená na vytváření digitálních sběratelských předmětů, které jsou skutečně ve vlastnictví uživatele. Platforma nabízí metody pro vytváření digitálních aktiv (známých jako tokeny ERC1155) pro použití ve více videohrách. Jejich použití zahrnuje sběratelské umění nebo dokonce kupóny v obchodech. Blockchain hraní umožňuje hráčům skutečné vlastnictví jejich herních předmětů a jejich výměnu za hodnotu.

Platforma Enjin využívá technologii Blockchain pro tyto klíčové výhody:

  • Skutečné vlastnictví položky – s transakcemi, které nelze cenzurovat, využívající blockchain Ethereum.
  • Pohodlná výměna hodnoty – s digitálními položkami lze okamžitě obchodovat nebo je prodávat. Peněženka Enjin také umožňuje uživatelům přístup k decentralizovaným burzám, jako jsou Kyber Network a Changelly.
  • Rezervní hodnota – nechtěné digitální předměty lze „roztavit“ do kryptoměny Enjin Coin.
  • Jedna peněženka pro všechny položky – uživatelé peněženky Enjin uchovávají všechna digitální aktiva na jednom místě.
  • ERC-1155 Token Standard – vynikající verze tokenů ERC20 a ERC721. Díky sdružování transakcí a funkci multi-send to ušetří uživatelům náklady.

Co je Enjin Coin (ENJ)?

Hodnota Enjin coin (ENJ) pochází z případu použití jako a uložená rezervní hodnota v každé položce vytvořené na platformě Enjin. $ ENJ je zamčený při vytváření položek a propuštěn když jsou předměty zničeny.

Položky ukládají (zamykají) určitou částku ENJ, například položky nechvalně známé „Monolit”Ukládání 1 155 777 ENJ. ENJ z položek může lze extrahovat pouze zničením položka („procesem tavení“). To vytváří situaci, kdy je stále více ENJ uzamčeno a celková nabídka je snížena, protože platforma je používána více hrami.

#meltismurderPopulární mem „Melt is Murder“ odrazuje od ničení předmětů

Z hlediska ekonomiky je ENJ vzácným zdrojem a každá hra funguje jako „hodnotová past“ pro ENJ – uzamčení rezervy ENJ a zvýšení nedostatku $ ENJ. S omezenou nabídkou 1 000 000 000 $ ENJ tato kryptoměna funguje jako forma „digitálního zlata“ – jeho hodnota je dána dynamikou nabídky a poptávky v rámci herního ekosystému.

Enjinx předvádí všechna cenná aktiva a hry na Enjin Plastofrm

Cross-game items – Enjin Multiverse

Jednou z jedinečných výhod hraní Blockchain je schopnost vytvářet položky, které mohou různí vývojáři používat v různých hrách. To znamená, že hráči mohou své předměty nosit mezi hrami, jako by to byl jediný svět (také známý jako Multiverse).

Multiverse items are possible because assets are stored on a decentralized blockchain – so independent developers can all access the item. Aby povzbudil vývoj cross game položek, Enjin oznámil své nejnovější aktivum The Stormwall. Je to příklad toho, co můžeme u jeho herních aktiv očekávat. Stormwall je štít, který se pohybuje napříč Enjin Multiverse her.

V níže uvedeném videu vidíme Stormwall jako hratelnou položku ve 32 různých hrách včetně 9Lives Arena, Age of Rust, Kočky v mechech a další.

Proč je Multiverse přínosem?

Jednou z největších otázek, které se kladou na položky mezi hrami, je – proč je to výhodné pro vývojáře a hráče her? Pro vývojáře, podpora cross-game položek znamená, že získávají výhody dodatečného odhalení z her účastnících se multivesmíru a zvýšené retence u hráčů, kteří si chtějí předmět vyzkoušet. To je v tomto věku obzvláště důležité, protože pozornost hráčů je nesmírně cenná a to, že hráči „zkontrolují“, jak položky fungují v jiné hře, drasticky zvýší zájem hráčů.

Pro hráče, mít předměty pro více her znamená, že jejich předměty jsou přirozeně cenné, zejména dlouhodobé. To znamená, že úsilí vynaložené na získání cenných předmětů není zbytečné, pokud je lze použít v nových připravovaných hrách.

Ekosystém Enjin Coin

Enjin vytvořili celý ekosystém, kde můžete tyto položky vytvářet, ukládat, obchodovat a používat.

  • Peněženka Enjin – Kryptoměna peněženka pro bezpečné ukládání kryptoměn, blockchain herních aktiv a směnné hodnoty. Další informace najdete v naší recenzi EnjinWallet.
  • EnjinX – Průzkumník blockchainu pro zobrazení transakcí a položek
  • Unity Plugin – Umožňuje vývojářům her přímo implementovat a vydávat položky ve hrách na různých platformách, jako jsou iOS, Android, PC a MacOS.
  • Tržiště – nakupujte a seznamujte položky s bezpečností inteligentních smluv, které nezávisle usnadňují obchod.
  • Ekosystém Enjin

Enjin pro mobilní hry

Jedním z největších případů použití nezastupitelných žetonů jsou mobilní hry. Hodnota mobilních her je v současné době v celosvětovém měřítku 63,2 miliard USD a každoročně roste (Zdroj: newzoo). Enjin má přímé partnerství s herní engine Unity který je hostitelem sady Enjin SDK, která umožňuje snadnou integraci prostředků Blockchain přímo do hry.

Enjin partnerství

Enjin má strategická partnerství se zvyšováním rychlosti přijetí Blockchain Gaming a růstem ekosystému. Po stránce hry existuje partnerství s multiplatformním herním enginem Unity se zavedením SDK

Enjinwallet se nedávno stala první peněženkou, která nabízí plný Binance Chain a všechny tokeny založené na BEP-2 (Mithril, ChangeNow).

Enjin a Samsung Partnership

Prezentace Samsung s10 na MWC Barcelona 2019, která rozbila internet

Enjin uzavřel partnerství výrobce smartphonů Samsung Electronics jako poskytovatel technologie. Peněženka Enjin přímo interaguje s blokovým úložištěm Samsung Blockchain Keystore, důvěryhodnou zónou na nových zařízeních Samsung, která je speciálně navržena pro bezpečné šifrování soukromých klíčů. Společnost Samsung také podpoří standard tokenů Enjin ERC-1155 a zvýší přijetí nepeněžních tokenů založených na blockchainu.

Enjin a Microsoft Partnership

Microsoft Azure Heroes pomocí Enjin ERC 1155Microsoft Azure Heroes pomocí Enjin ERC 1155

Microsoft si vybral Enjina jako poskytovatele technologie s nasazením Azure Heroes, programu, který jako odměnu přímo použije nezastupitelné tokeny ERC-1155. Tato odměna založená na blockchainu bude věnována přispěvatelům, kteří pomáhají vytvářet materiál pro platformu Microsoft Azure, přičemž účastníkům byly uděleny roztomilé odznaky. Například tvůrci, kteří přispívají do vývojářské komunity nebo hrdinové obsahu, dostanou vzácné jezevce.

Tito sběratelští jezevci jsou důkazem úspěchu jako hrdina Azure, kterého můžete předvést na svých sociálních médiích. Jelikož se jedná o tokenizovaná aktiva v blockchainu, nelze je předstírat. Takže zde nejsou žádné falešné úspěchy ani hrdinové!

Enjin vstoupil do hry (DeFi)

Enjin Coin (ENJ) je nyní podporován protokolem Aave. To znamená, že uživatelé mohou ENJ vložit do protokolu Aave a získávat úroky, zatímco ostatní si váš ENJ půjčují. Protokol Aave chrání vaše vklady, protože je řízen neměnnými a transparentními inteligentními smlouvami Ethereum. Váš ENJ je také zabezpečen dalšími kryptoměnami, které zůstaly na protokolu jako zástava.

Jak připojit peněženku Enjin k protokolu Aave

Nyní s partnerstvím Enjin-Aave můžete přímo komunikovat s protokolem Aave se svou peněženkou Enjin (což je podle našeho názoru nejlepší mobilní peněženka EVER). Postup: V peněžence Enjin přejděte do „Prohlížeče DApp“. Na vyhledávacím panelu přejděte na app.aave.com. Klikněte na „Peněženka prohlížeče“ a když budete vyzváni k výběru trhu, zvolte „Aave Market“.

Připojte peněženku Enjin k protokolu AavePřipojte peněženku Enjin k protokolu Aave

Enjin a BMW

Po mnoha spekulacích Enjin potvrdil, že uzavírá partnerství s BMW za účelem integrace výměny tokenů Enjin Coin do aplikace BMW Vantage. Aplikace Vantage je korejská aplikace pro věrnost zákazníků pro majitele automobilů. Uživatelé mohou pomocí aplikace platit za zboží / služby, jako je plyn, dálniční poplatky a parkovné. K dispozici budou také odměny za doporučení za stolování a nakupování.

Nákupy v aplikaci BMW Vantage jsou odměňovány BMW Coins, které lze použít jako výdaje na různé aktivity a vyměnit je za ENJ.

Všimněte si, že funkce výměny tokenů zatím není v aplikaci Vantage k dispozici a podle Enjina budou k dispozici další podrobnosti, jakmile bude aktivní.

Enjin vkládá majetek na NFT pomocí partnerství LABS Group

Enjin svým partnerstvím pomáhá LABS Group vložit nemovitost na NFT a blockchain.

Společnost LABS Group bude používat mincovní platformu NFT společnosti Enjin k tokenizaci nemovitostí v blockchainu. LABS Group bude nabízet frakcionované listiny nemovitostí za pouhých 100 USD, což drobným investorům (zejména mileniálům) umožní konečný vstup a investice na realitním trhu.

Nabídka nemovitostí zahrnuje budovy, hotelové pokoje a apartmány. Všechny obchody budou probíhat bezpečně prostřednictvím regulované bezpečnostní burzy LABS.

To znamená zavedení blockchainu do nejstarší a největší třídy aktiv na světě v hodnotě přibližně 228 bilionů USD.

Enjin vstupuje na japonský trh kryptoměn

Enjin bude PRVNÍ herní kryptoměnou, která bude uvedena na japonských burzách kryptoměn. A jde to přímo na vrchol s jednou z největších burz kryptoměny- Coincheck.

Enjin ($ ENJ) bude uveden na Coinchecku od 26. ledna 2021.

Jedná se o významný první krok společnosti Enjin na japonský trh. Cíle společnosti Enjin jsou dvojí – ENJ musí být schválena japonskými finančními regulačními orgány a podporovat přijetí platformy Enjin v japonském herním průmyslu.

Tento seznam byl vytvořen jeden a půl roku a musel projít přísným auditem a monitorováním Japonské asociace pro výměnu virtuálních měn (JVCEA) – formálně uznanou japonskými finančními regulátory, Japonskou agenturou pro finanční služby (FSA). Proces schvalování kryptoměn v Japonsku je notoricky obtížný, pro zařazení na Coincheck je schváleno pouze 15 kryptoměn (včetně Enjin).

Japonsko má také silně konkurenční trh s kryptoměnou více než 20 burz v provozu. Coincheck je jednou z největších kryptoměnových burz v Japonsku na základě objemu, která byla založena v roce 2014 více než 1,7 milionu uživatelů a počítá se a je hrdá na to, že je nejlépe staženou aplikací pro kryptoměny v Japonsku.

Vzhledem k tomu, že Enjin nyní má nohu ve dveřích japonského trhu, tým Enjin nyní diskutuje s různými domácími společnostmi a projekty. Vzhledem k tomu, že Japonsko je průkopníkem herního světa (myslím Super Mario, Pokemon a Final Fantasy), bude zajímavé sledovat, jaké inovace může Enjin do vesmíru přinést.

Vidět Enjinovo oficiální oznámení na seznamu Coincheck.

Coincheck Enjin JapanEnjin jede do Japonska! (Obrázek: Coincheck)

Často kladené otázky

Stojí ENJ za převod žetonů na Enjin Chain?

Enjin není blockchain, je to projekt postavený na Ethereu. Chcete-li převést položky (nezastupitelné tokeny), budete muset použít ethereum (podobně jako fungují tokeny ERC20). V budoucnu Enjin je průzkumník další možnosti škálování (Efinity), které umožňují převody položek zdarma.

Jaká je NEJDRAŽŠÍ položka na ENJIN

Monolit je nejdražší položka na ENJINu, přičemž v položce je uzamčeno 1 155 777 ENJ. V době psaní tohoto článku má tato položka hodnotu 168 000 USD!

Co dělá ENJIN cenným

ENJIN je vzácný prostředek, který se používá k uzamčení hodnoty do všech položek vytvořených na platformě ENJIN. To znamená, že jak čas postupuje a více her vytváří položky na ENJIN, bude stále více $ ENJ uzamčeno, což vytváří nedostatek dodávek

Kde mohu koupit Enjin

$ Enj je uveden na všech hlavních burzách, jako je Binance.

Další zdroje:

EnjinX – Průzkumník blockchainu, který sleduje položky Ethereum Blockchain, ERC-20 a ERC-1155

Egamers – Zpravodajský web Enjin Games

Všechno Enjin – Skvělý web pokrývající zprávy související s Enjinem

Multiverse Era – Telegramový kanál o Enjin Multiverse

Castle Crypto – Pokrytí her Enjin

AsiaCryptoToday – obal platformy Enjin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me