Jak nakupovat bitcoiny kreditní kartou [AKTUALIZOVÁNO 2021]

Od svého spuštění v roce 2009 se bitcoin stal uznávaným prostředkem směny v mnoha zemích světa. Navzdory přijetí bitcoinu a jeho rozsáhlému využití přesto spousta lidí neví, jak nakupovat bitcoiny kreditní kartou.

To může znít překvapivě, ale není to nic jiného než pravda. Většina kryptoburz nabízí různé způsoby nákupu bitcoinů. Nákup s vaším úvěrem se však zdá být pro většinu lidí nejjednodušší a nejbezpečnější cestou.

Existuje možnost nákupu peer-to-peer, ale někdy mohou uživatelé najít postup, pokud směnárna může fungovat jako úschova a držet se coinů / fiatů, zatímco čeká na souhlas kupujícího / prodejce, že obdržel BTC nebo USD.

Tato recenze se bude zabývat různými burzami, které vám umožní nakupovat bitcoiny, a také tím, jak nakupovat BTC z těchto platforem.

RYCHLÝ PRŮVODCE: Jak nakupovat bitcoiny kreditní kartou

 1.   Přejděte na web CEX.io
 2.   Zaregistrujte se pomocí svého e-mailu a potvrďte svůj účet telefonním číslem.
 3.   Zadejte svůj doklad totožnosti, zemi bydliště, vyberte formu identifikace a nahrajte fotografie svých dokumentů.
 4.   Udělejte si selfie, jak držíte dokument, a nahrajte fotografie.
 5.   Po identifikaci si musíte nechat ověřit svoji kreditní kartu. Vyplňte informace na své kreditní kartě a pořiďte a nahrajte selfie, ve které držíte kreditní kartu.
 6.   Nakupujte pomocí své karty kryptoměny

Přejít na Cex.IO

Kde koupit bitcoiny Top 5 výměn

NameDeposit MethodBuy
Bitfinex

 • Kreditní karta
 • Kryptoměna
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Binance

výměna binance

 • Bankovní převod (ACH)
 • bankovní převod
 • Kryptoměna
 • Debetní karta
 • Bankovní převod
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Huobi Global

 • Kreditní karta
 • Kryptoměna
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Coinbase Pro

 • Kryptoměna
 • Kreditní karta
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Kraken

 • Kryptoměna
 • Kreditní karta
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Průvodce nákupem bitcoinů kreditní kartou krok za krokem

Zpočátku nákup bitcoinů nebyl tak snadný. Ve skutečnosti v roce 2010 koupil Laszlo Hanyecz dvě pizzy Papa John’s za 10 000. První bitcoinová burza Bitcoinmarket.com již neexistuje; Přesto to dalo prostor pro další výměny, aby se zrodily, a pro lidi, aby měli snadný přístup k bitcoinům.

Při nákupu bitcoinů byste tedy potřebovali burzu, za kterou si můžete koupit své BTC, a peněženku, kde můžete držet své mince. Bitcoiny můžete nakupovat pomocí tradičních platebních metod, jako je bankovní převod, platby debetem nebo kreditní kartou, platby v hotovosti nebo dokonce pomocí bitcoinového bankomatu.

Nákup bitcoinu však má své nevýhody. Většina zemí schválila bitcoinové platformy a banky rovněž omezují používání kreditních nebo debetních karet v určitých transakcích.

Existuje také obava, že se lidé vyhýbají placení daní používáním bitcoinů, což vedlo k tomu, že konkrétní státy v USA uvalily sankce na některé bitcoinové platformy.

Nákup bitcoinů od společnosti Binance

Binance zahájil v roce 2017 Changpeng Zhao, který dříve působil v OKCoinu. Burza dokázala během své Initial Coin Offering (ICO) v červenci 2017 získat osivo ve výši 15 milionů dolarů.

Nevýhodou používání burzy Binance je, že ve většině států USA platí omezení na uživatele. Omezení vylučuje New York, Washington, Alabamu, Aljašku, Floridu, Connecticut, Gruzii, Havaj, Idaho, Texas, Louisianu, Severní Karolínu a Vermont.

Pro ostatní uživatele však může být BTC od 50 do 20 000 USD. Níže vidíte, jak nakupovat bitcoiny kreditní kartou na Binance.

KROK 1: Musíte si vytvořit účet u Binance a poté se nechat ověřit poskytnutím dokladů totožnosti.

KROK 2: Na domovské stránce klikněte na „Koupit za hotovost“. Budete přesměrováni na výběr nákupu pomocí P2P nebo vaší kreditní a debetní karty.

Jak nakupovat bitcoiny kreditní kartou

KROK 3: Zadejte množství bitcoinů, které chcete koupit, přečtěte si podmínky a potvrďte objednávku bitcoinů.

POZNÁMKA: Binance má několik poskytovatelů plateb třetích stran, které využívá při platbách kreditní kartou. Patří mezi ně Simplex, Koinal, Trusttoken, Paxos a Banxa. Jako příklad použijeme Simplex.

KROK 4: Zadejte své fakturační údaje a údaje o kreditní kartě. Budete také muset zadat některé osobní údaje o Simplexu a ověřit své telefonní číslo, abyste získali OTP kód. Jakmile zadáte kód, získání bitcoinů do peněženky bude trvat asi 2 až 5 minut.

Nákup bitcoinů z COINBASE

Coinbase poskytuje podporu více než 100 zemím a je jednou z nejlepších kryptoměn na světě. Můžete dokonce přijímat a odesílat bitcoiny, pokud vaše země není na seznamu podporovaných.

Možná však nebudete moci bitcoiny nakupovat. Kryptoměnová burza založená v San Francisku byla založena 20. června 2012 Brianem Armstrongem a Fredem Ehrsamem.

Zde je návod, jak nakupovat bitcoiny kreditní kartou na Coinbase.

KROK 1: Vytvořte si účet Coinbase a nechte se ověřit

KROK 2: Přejděte na stránku Platební metoda

KROK 3: V horní části platební stránky klikněte na „Přidat kreditní / debetní kartu“.

KROK 4: Zadejte údaje o své kreditní kartě a fakturační adresu, které se musí shodovat s adresou karty.

KROK 5: Budete přesměrováni do okna, které říká, že byla přidána kreditní karta. Nyní můžete kliknout na tlačítko „Koupit“ a nakoupit bitcoiny.

POZNÁMKA: Uživatelé v USA mohou bitcoiny získat pouze prostřednictvím bankovního převodu, debetní karty a bankovního převodu. Pro uživatele ve Velké Británii a Evropě je možnost kreditní karty k dispozici, pouze pokud karta podporuje zabezpečení 3D.

Nákup bitcoinů od společnosti OKEx

OKEx je jednou z největších světových platform pro výměnu kryptoměn a derivátů. Byla uvedena na trh v roce 2014 a sídlí na Maltě. Zde je návod, jak nakupovat bitcoiny se zapnutou kreditní kartou OKEx.

KROK 1: Zaregistrujte se a vytvořte si účet na OKEx. K registraci účtu budete potřebovat kód ze svého e-mailu.

KROK 2: Ověřte svůj účet kliknutím na zabezpečení a poskytnutím identifikačních dokumentů. Než budete moci pomocí kreditní karty nakupovat bitcoiny, budete muset projít 3 úrovněmi ověření, včetně zadání tří kódů, SMS, e-mailu a ověřovače Google..

KROK 3: Klikněte na Rychlý obchod.

KROK 4: Vyberte měnu, ve které chcete platit, a množství bitcoinů, které chcete koupit

KROK 5: Vyberte kreditní kartu, kterou chcete platit, kartu Master nebo Visa.

KROK 6:  Vyberte „Koupit BTC“

KROK 7: Kliknutím na „Historie“ zkontrolujete svůj vklad.

Nejlepší peněženky k uložení bitcoinů (BTC)

Při výběru peněženky k uložení bitcoinů máte na výběr ze široké škály peněženek. Na rozdíl od jiných kryptoměn má bitcoin širokou škálu poskytovatelů peněženkových služeb, ze kterých si můžete vybrat.

Kvůli tomuto článku se ale podíváme jen na několik. Můžete se rozhodnout ponechat své bitcoiny v hardwarové nebo papírové peněžence, peněžence pro stolní počítače nebo mobilní peněžence.

Měli byste si uvědomit, že udržování bitcoinů na burze není bezpečné a pokud nedržíte soukromé klíče od své peněženky, nejste úplným vlastníkem bitcoinů.

NameTypeBuy
Blockchain

 • Android, IOS
 • Desktopový klient
Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Exodus

 • Desktopový klient
 • Android, IOS
Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Ledger Nano S

 • Hardware
Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Coinbase

 • Android, IOS
 • Desktopový klient 
Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Jak nakupovat bitcoiny kreditní kartou [FAQS]

Co je to bitcoin?

Bitcoin, který byl vytvořen v roce 2009, je decentralizovaná měna nepodporovaná centrální bankou žádné země na světě. Jedná se o formu elektronické hotovosti, kterou lze zasílat od jednoho uživatele ke třetímu způsobem peer to peer usnadněným blockchainem, což eliminuje potřebu tradičních mediátorů.

Je bitcoin dobrá investice?

Ano to je. V době svého uvedení na trh měl bitcoin hodnotu nula dolarů. Ale do roku 2017 byla cena jednoho bitcoinu asi 20 000 $, protože v době psaní bitcoinu byla cena jednoho bitcoinu 11 575 $. Je považována za jednu z nejlepších investic desetiletí.

Závěr

Bitcoin lze použít pro širokou škálu aktivit, včetně placení školného, ​​hotelů a letenek, stejně jako v restauracích. Mít ve své pokladně nějaké bitcoiny je také skvělý nápad.

Bitcoin lze také použít k obchodování s jinými alternativními mincemi a fiatem. Nyní, když víte, jak nakupovat bitcoiny kreditní kartou, můžete začít svou kryptografickou cestu.

Vždy nezapomeňte uchovat své soukromé klíče a heslo v bezpečí. Existují také další možnosti nákupu bitcoinů kreditní kartou, například používání bitcoinového bankomatu, kde si jej můžete koupit fyzicky.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me