Jak nakupovat dogecoiny v roce 2021 [Průvodce nákupem krok za krokem]

Celý svět kryptoměn se radoval, když jedna z největších a nejvlivnějších burz na světě, Binance, odhalila kryptokomunitě, že kótuje dogecoin. Výstřední krypto burza, jako je tento, je velmi vyhledávaná mnoha blockchainovými projekty a výpis na Binance byl pro mnohé překvapením. Je všeobecně známo, že Binance je nesmírně obtížné, protože některé projekty s nechutí uvádějí extrémně drahé. Zdá se však, že mocnosti, které jsou na Binance, si kryptoměnu zamilovaly a dogecoiny byly uvedeny bez přílišných okolků. To znamená, že pokud máte účet Binance, můžete si na burze koupit dogecoiny.

Nejrychlejší způsob, jak získat dogecoiny – okamžitý swap níže

(Poznámka: Pokud je pár neaktivní, chvíli počkejte & znovu načtěte stránku a zkuste to znovu)

Alternativní rychlá výměna

Klikněte sem a OKAMŽITĚ vyměňte bitcoiny za dogecoiny!

Zkontrolujte aktuální směnný kurz

Obchodování s coiny za dogecoiny je na CoinSwitch snadné. Kliknutím níže to vyzkoušejte!

Jak se vám tedy tento skrytý klenot dostane do rukou? Existuje mnoho způsobů, jak je dokonce získat zdarma prostřednictvím faucetů, i když v malém množství. Pokud ale vážně uvažujete o investování do dogecoinu, nejjednodušší způsob, jak rychle a snadno získat podstatnou částku, je jednoduše je koupit. Abychom vám poskytli představu o tom, kde můžete bezpečně koupit dogecoin bez velkého rizika, napsali jsme pro vás tento průvodce „Jak nakupovat dogecoiny“.

Top 5 míst k nákupu dogecoinů

NameDeposit MethodBuy
Binance

výměna binance

 • Bankovní převod (ACH)
 • bankovní převod
 • Kryptoměna
 • Debetní karta
 • Bankovní převod
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Robin Hood

 • Bankovní převod (ACH)
 • bankovní převod
 • Přímý vklad
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

ChangeNOW

 • Kreditní karta
 • Kryptoměna
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Coinswitch

 • Kreditní karta
 • Kryptoměna
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Changelly

 • Kreditní karta
 • Debetní karta
Hodnocení: 4

Přejít na Koupit

Kraken

 • Elektronický bankovní převod
 • Bankovní převod (SEPA)
 • Bankovní převod
 • Ethana Custody
Hodnocení: 4

Přejít na Koupit

Co je to dogecoin?

Dogecoin vytvořil Billy Markus, který založil svůj kód z luckycoinu, který byl zase také založen na jiné kryptoměně zvané litecoin. Zhruba ve stejné době, po dlouhém popichování od členů komunity na Twitteru, Jackson Palmer získal dogecoin.com. Billy viděl, že ho to přimělo oslovit Palmera, aby se dogecoin stal realitou, a 6. prosince 2013 byla spuštěna síť Dogecoin. Na rozdíl od bitcoinů, jejichž nabídka je konečná, dogecoin má neomezenou nabídku. Dogecoin má také rozkošného maskota s názvem Doge, což je japonské plemeno psa, které bylo popularizováno jako online mem a představuje Dogecoin.

jak koupit dogecoin

Hlavním cílem dogecoinu je mít decentralizovanou digitální měnu typu peer-to-peer, jejíž používání je zábavnější a přívětivější. Dosahuje zábavného a přívětivějšího prostředí díky úsilí živé, odolné a zábavně milující komunity, která se označuje za pravidelné lidi, kteří rádi šíří dobré vibrace. Přestože Dogecoin nemá žádný relevantní případ komerčního použití, stal se jednou z nejznámějších kryptoměn na trhu a nyní je široce používán jako krycí měna pro online generovaný obsah v mnoha sociálních sítích.

Jako důkaz své popularity Doge v současné době obchoduje na více než 300 trzích s kryptoměnami a byl uveden na největších kryptoburzách po celém světě. To zahrnuje americké burzy Binance.us, Bittrex, Poloniex a Kraken. Kromě toho může být dogecoin sloučen a těžen s litecoinem, což vytváří symbiotický vztah se 7. největší kryptoměnou na světě podle tržní kapitalizace. Ještě důležitější je, že to dává dogecoinu další zabezpečení jeho sítě s větším množstvím těžařů dogecoinů.

Co potřebujete k nákupu dogecoinů

Před nákupem dogecoinu musíme získat dogecoinovou peněženku, kde je můžeme bezpečně uložit. Existuje mnoho způsobů, jak to provést, od hardwarových peněženek, programů peněženky bez vazby a cloudových peněženek. Kvůli jednoduchosti a nižším nákladům bez ohrožení zabezpečení vám však doporučujeme použít nevázanou peněženku. Noncustodial peněženka je prostě peněženka, která vám umožní osobně generovat kryptografické klíče, než vy a jen vy. Kromě vysoké bezpečnosti můžete svá aktiva kdykoli obnovit pomocí jiných typů zařízení nebo programů z vygenerovaných klíčů.

Existuje mnoho nevázaných peněženek, ale věříme, že nejlepší je peněženka, která pochází od úředníka

webová stránka. Dogecoin.com má odkazy na stolní i mobilní verzi dogecoin peněženky. Desktopová verze je označována jako multidoge, která je k dispozici ke stažení ve Windows, OSX a Linux. Multidoge je lehká peněženka, což znamená, že si nemusíte stahovat kopii celého blockchainu dogecoinů. To však neznamená, že je méně bezpečný než jádro peněženky s plnou zástavou dogecoinů. Níže je uveden postup instalace v systému Windows, pokud používáte jiný operační systém, najdete průvodce OSX a Linux tady

Postup instalace PC Multidoge

1. Stáhněte si Instalační program systému Windows.

Jak nakupovat dogecoiny 1

2. Jakmile kliknete na „Stáhnout hned!“ mělo by to zahájit stahování souboru. Váš počítač vás může na stahování upozornit, toto ignorujte a pokračujte ve stahování instalačního souboru.

3. Po dokončení stahování instalačního souboru spusťte program. Váš operační systém vás pravděpodobně na soubor znovu upozorní, znovu jej ignorujte a pokračujte v spuštění instalačního programu. Tím se dostanete do tohoto okna. Okno instalace může zobrazovat jinou instalační verzi Multidoge, protože je čas od času vydána nová verze.

Jak nakupovat dogecoiny

4. Instalace dogewallet se neliší od žádného jiného programu. Musíte pouze postupovat podle pokynů uvedených v okně. Stejně jako mnoho instalací vás nejprve požádá o souhlas s podmínkami jeho používání. Také se vás zeptá, jaký adresář by měl být nainstalován, obvykle necháte výchozí nastavení na místě, pokud nechcete určit, v jakém adresáři jej chcete nainstalovat. Instalace se provede, když se dostanete do tohoto okna.

Jak nakupovat dogecoiny

5. Instalační program také vytvoří instalační soubor a před zavřením instalačního okna vám ukáže, kde je umístěn.

Jak nakupovat dogecoiny [Průvodce nákupem krok za krokem]

6. Peněženku multidoge můžete otevřít tak, že přejdete do adresáře, kde byla nainstalována, a poklepejte na soubor multidoge.exe nebo na zástupce vytvořeného na ploše, pokud jste se rozhodli vytvořit ji během instalace.

Jak nakupovat

7. Po otevření peněženky vás přivítá zpráva vysvětlující rozložení peněženky a některé její funkce. Prozatím potřebujeme pouze adresu vaší peněženky, proto jdeme přímo k oknu, kde ji můžete získat. Chcete-li získat adresu peněženky, stačí kliknout na nabídku „Vyžádat“, jak je znázorněno na následujícím obrázku.

Jak nakupovat

Jak vidíte, jakmile otevřete peněženku, program pro vás automaticky vytvořil peněženku. Rovněž říká, že se synchronizuje se sítí. Abyste byli v bezpečí, před použitím adresy peněženky počkejte, dokud neproběhne synchronizace.

8. Kliknutím na nabídku „Žádost“ se dostanete do tohoto okna. Zobrazí se vaše adresa peněženky Dogecoin.

dogecoin

9. Zkopírujte svou adresu a vytvořte kopii, na kterou budete mít snadný přístup.

Pokud plánujete používat mobilní telefon jako peněženku doge, můžete si stáhnout a mobilní verze v Obchodu Google Play. Tato peněženka bohužel podporuje pouze verzi pro Android. Pokud náhodou používáte iOS, můžete použít Univerzální peněženka Coinomi který podporuje více blockchainů. 

Postup instalace mobilní dogecoinové peněženky

1. Stáhněte si peněženku do obchodu Google Play. Stačí vyhledat „dogecoinovou peněženku“. Obrázek je uveden níže. V obchodě Google Play může být několik peněženek se stejným obrázkem, vyberte si aplikaci, kterou vydal „Langerhands“

Jak nakupovat

2. Klepnutím na zelené tlačítko „nainstalovat“ zahájíte proces stahování a instalace. To by nemělo trvat příliš dlouho, protože soubor má pouze 3,8 MB. Jakmile je instalace hotová, stačí otevřít peněženku a načíst QR kód umístěný vpravo nahoře, aby se zobrazila adresa vaší peněženky.

Jak nakupovat dogecoiny

Nejlepší peněženky k držení dogecoinů

NameTypeBuy
TREZOR Jeden

trezor jedna

Hardware Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Ledger Nano X

Hardware Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Ledger Nano S

Hardware Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Atomová peněženka

Desktopový klient Hodnocení: 4

Získejte peněženku

Dogecoin peněženka

Desktopový klient / mobilní zařízení Hodnocení: 4

Získejte peněženku

Kde koupit dogecoin?

Nyní, když máte adresu peněženky, můžete přejít k dalšímu kroku v nákupu dogecoinů. Musíte si najít bezpečné a legitimní místo, kde je můžete zakoupit. Bez obav, existuje spousta míst, kde si můžete koupit dogecoiny. Vaše možnosti jsou omezeny pouze prostředky, které chcete použít k jejich nákupu. Pro začátečníky je nejlepší koupit je na místech, kde můžete použít svou kreditní kartu nebo pomocí bankovních převodů. Naštěstí mnoho burz podporuje nákupy kryptoměn na bankovních kartách.

Existuje mnoho typů burz, které zahrnují okamžitou výměnu, centralizovanou výměnu, decentralizovanou výměnu a P2P výměny. Zatímco mnoho z nich podporuje nákup kryptoměn kreditní kartou a bankovním převodem, většina z nich umožňuje nákup pouze větších kryptoměn, jako jsou bitcoiny, ethereum nebo XRP. Přímý nákup dogecoinu pomocí bankovních karet a bankovního převodu je omezený, ale je k dispozici. Samozřejmě vždy existuje možnost nákupu bitcoinů a poté obchodování s dogecoinem, což může být trochu příliš pokročilé, zejména pro nováčky, proto vám ukážeme nejrychlejší a nejjednodušší způsob nákupu dogecoinu.

Jak nakupovat dogecoiny?

Nejjednodušší a nejrychlejší způsob nákupu dogecoinu je použití okamžitých směnáren a jedna z největších a nejznámějších okamžitých směn podporuje přímé dogecoinové přímé nákupy pomocí kreditních nebo debetních karet. Changelly má při nákupu dogecoinu pomocí bankovních karet limity nákupu. Tento limit se však zvyšuje při následných nákupech. Limity nákupu závisí na vaší jurisdikci, a proto by mohlo být dobré kontaktovat je přímo, pokud plánujete koupit značné množství dogecoinu. 

Jak nakupovat dogecoiny v Changelly Instant Exchange

1. Přejděte na web Changelly a klikněte na tlačítko „Koupit krypto VISA“ a pokračujte v transakci

střídavě

2. Na další stránce budete požádáni o zadání částky fiktivní hodnoty dogecoinu, kterou chcete koupit, které země byla vaše bankovní karta vydána a adresy vaší peněženky dogecoin, kam bude dogecoin zaslán. Jednoduše klikněte na zelené tlačítko a přejděte k dalšímu kroku.

Jak nakupovat dogecoiny

3. Další stránka je pouze potvrzovací stránka, kde můžete zkontrolovat podrobnosti svých transakcí. Ujistěte se, že jste zadali správnou adresu peněženky Dogecoin. Mince zaslané na nesprávnou adresu nelze vrátit zpět. Pokud si myslíte, že je vše v pořádku, přejděte k dalšímu kroku a znovu klikněte na zelené tlačítko.

Jak nakupovat dogecoiny

4. Před provedením jakýchkoli plateb vám Changelly ukáže ID transakce vašeho nákupu a také zveřejní transakční limity nákupů při používání bankovních karet. Ukazuje, že pobyt v USA, Kanadě a Austrálii je u první transakce omezen na limit 200 USD, který se u další transakce po 5 dnech zvýší na 500 USD, poté se po 7 dnech opět zvýší na 3 000 USD. Chcete-li pokračovat v platbě, stačí kliknout na zelené tlačítko s nápisem Pay with Visa / Mastercard

Jak nakupovat dogecoiny

5. Objeví se nové vyskakovací okno, kde budete muset zadat údaje o kartě pro zpracování objednávky. Systém by měl potvrdit platbu za několik sekund a měl by okamžitě začít zpracovávat vaši objednávku. Transakce by měla být dokončena po několika minutách.

Jak nakupovat dogecoiny

Existují i ​​jiné způsoby, jak koupit dogecoin, ale tato metoda je zdaleka nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak získat dogecoin přímo. Pokud máte jakékoli dotazy týkající se našeho článku, neváhejte a pošlete své dotazy v sekci komentářů tohoto článku.

Viz také: Jak koupit OmiseGO

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me