Jak nakupovat EOS v roce 2021 [Průvodce kupujícími krok za krokem]

Obchodování s kryptoměnou je jednou z nejnovějších věcí a spousta lidí si z toho dobře vydělává.

Mnoho dalších drží kryptoměny buď v naději, že hodnoty jejich tokenů dramaticky vzrostou, nebo proto, že pevně věří v budoucnost digitální měny jako obchodního prostředku.

Ale existují mnoho různých kryptoměn tam venku; přes dva tisíce a počítání. Mnoho z těchto kryptoměn je spojeno s konkrétní službou nebo projektem založeným na blockchainu.

Řekněme, že jste provedli průzkum těchto blockchainů a krypto tokenů a máte rádi ekosystém EOS. Nyní si chcete koupit nějaké žetony a zajímá vás, kde a jak koupit EOS. Čtěte dále a dozvíte se to.

RYCHLÝ PRŮVODCE: Jak nakupovat EOS

 1. Přejděte na web Coinswitch
 2. Do pole „Odesíláte“ vyberte měnu, kterou chcete koupit
 3. V poli „Získáte“ vyberte EOS
 4. Klikněte na „Zobrazit všechny nabídky“.
 5. Vyberte si nejlepší nabídku z těch, které vám Coinswitch nabízí
 6. Zadejte adresu peněženky EOS a poznámku (v případě potřeby)
 7. Klikněte na „Další“
 8. Podle pokynů na obrazovce proveďte platbu a dokončete nákup

Přejít na Coinswitch

Před nákupem EOS

Stejně jako u jakékoli jiné kryptoměny budete muset někde uložit: peněženku a účet EOS. Pokud budete mít svůj EOS uložený na centralizované burze, služba vám poskytne adresu peněženky.

Jako vždy je však lepší, když máte adresu peněženky.

U mnoha kryptoměn je získání peněženky stejně snadné jako instalace softwaru do počítače nebo smartphonu, provedení několika jednoduchých kroků, zapsání přístupové fráze a je to! Svou adresu získáte zdarma.

Věci jsou trochu složitější v případě adres peněženky EOS.

Existují průvodci, kterými se můžete řídit, ale obvykle zahrnuje vytvoření vaší uživatelem čitelné adresy (na rozdíl od dlouhých, složitých řetězců písmen a čísel, které vidíme na jiných blockchainech), generování dvojice klíčů a nakonec nákup některých síťových zdrojů.

Ano, peněženky EOS obvykle nepřicházejí zdarma. Abyste si jeden pořídili, musíte obvykle zaplatit 1–2 USD. Ale poté už nejsou žádné transakční poplatky.

Na blockchainu EOS jsou postaveny některé aplikace a služby, které čas od času nabízejí bezplatné adresy, takže si to určitě ověřte.

Předpokládejme, že již máte adresu peněženky připravenou a můžete jít dál.

Kde koupit EOS – 5 nejlepších výměn

EOS není nějaký nejasný, nově vytvořený token. Důsledně se řadí mezi top 10 kryptoměn (z více než 2500) podle tržní kapitalizace: Podle cmc.io došlo k objemu obchodování jen něco málo přes 3,3 miliarda EOS v hodnotě USD za posledních 24 hodin od napsání tohoto článku.

To znamená, že existuje poměrně málo různých burz, kde můžete koupit / prodat / obchodovat s EOS. Jak si tedy jeden vyberete?

Jedna věc, kterou musíte vzít v úvahu, je, jak chcete platit za své tokeny EOS. Chcete koupit EOS kreditní kartou? Možná bankovní převod? Nebo možná již vlastníte nějaké další kryptoměny a chtěli byste s nimi platit.

První dva případy jsou transakce typu fiat-to-EOS, zatímco poslední je krypto-to-EOS.

To může být hlavním faktorem při výběru vaší burzy, protože ne všechny nabízejí všechny možnosti. Ale obecně je postup stejný: nejprve si na burze vytvoříte účet, poté na něj přidáte prostředky a nakonec si koupíte svůj EOS.

Podívejme se na pět nejlepších míst pro nákup EOS:

NameDeposit MethodBuy
Prosazovat

 • Kreditní karta
 • Bankovní převod (SEPA)
 • RYCHLÝ
 • Kryptoměna
Hodnocení:

Přejít na Koupit

Binance

výměna binance

 • Bankovní převod (ACH)
 • bankovní převod
 • Kryptoměna
 • Debetní karta
 • Bankovní převod
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Changelly

 • Kreditní karta
 • Debetní karta
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Coinswitch

 • Kreditní karta
 • Kryptoměna
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Coinbase Pro

 • Kreditní karta / debetní karta
 • Kryptoměna
 • Bankovní převod
 • Paypal
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Jakákoli z výše uvedených burz, stejně jako mnoho dalších, jsou vynikajícími místy, kde si můžete koupit EOS. Kvůli jeho jednoduchosti a počtu dostupných mincí k nákupu vám dáme podrobné pokyny pro nákup EOS na Coinswitch.

Podrobný průvodce, jak nakupovat EOS na Coinswitch

Coinswitch je agregátor směnných kurzů kryptoměn, což znamená, že transakce se nedějí na samotném Coinswitch. Místo toho vás propojí s mnoha dalšími burzami a pomohou vám najít nejlepší řešení pro vaše peníze.

Protože jsou decentralizovaní, neposkytnou vám peněženky k uložení vašich žetonů a budete muset použít vlastní. Na žádné burze si nebudete muset ani vytvořit účet.

Předpokládejme, že chcete koupit EOS v hodnotě 150 USD. Zde je postup:

Krok 1

Přejděte na web coinwitch.co

Jak koupit EOS

Krok 2

V rozbalovací nabídce vlevo vyberte měnu, kterou chcete utratit (USD), a zadejte částku, kterou chcete utratit (150). Poté z pravé rozevírací nabídky vyberte měnu, kterou chcete dostávat (EOS).

Získáte odhad, kolik EOS dostanete. Klikněte na „Zobrazit všechny nabídky“.

Krok 3

Zde Coinswitch představí seznam různých burz, kde můžete provést skutečný nákup. Můžete pokračovat a kliknout na doporučený.

Krok 4

Zadejte adresu a poznámku své peněženky EOS (Poznámky nejsou obvykle nutné, pokud používáte osobní peněženku EOS, ale budete ji určitě potřebovat, pokud chcete svůj EOS dostávat do peněženky pro výměnu). Vyjádřete souhlas s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a klikněte na „Další“.

Krok 5

Na této obrazovce klikněte na „Zaplatit kartou Visa / Mastercard“ a přejděte na platební stránku. Proveďte platbu a je to! Vaše transakce bude dokončena během několika minut a brzy poté obdržíte svůj EOS.

Nejlepší peněženky pro EOS

NameTypeBuy

Rozptyl

Desktopový klient Hodnocení: 5

Získejte Scatter

Rys

Desktop a mobilní zařízení Hodnocení: 5

Získejte Lynx

Ledger Nano S

Hardware Hodnocení: 5

Získejte knihu

Peněženka Guarda

mobilní, pohybliví Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Atomová peněženka

Desktop a mobilní zařízení Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Více informací o EOS [FAQ]

Co je EOS?

Jednoduše řečeno, EOS je kryptoměna, která pohání EOS.IO blockchain. EOS.IO byl spuštěn v roce 2018 a je to blockchain schopný inteligentní smlouvy, který se snaží odstranit transakční poplatky a být schopen provádět miliony, pokud jsou téměř okamžité transakce za sekundu.

EOS.IO používá typ konsenzuálního algoritmu s názvem Delegated Proof of Stake (DPoS), ve kterém je o řízení blockchainu rozhodnuto demokraticky hlasy vydanými držiteli tokenů EOS. Pokud tedy vlastníte nějaký EOS, můžete odevzdávat hlasy, které určují, jak blockchain funguje.

Je EOS dobrá investice?

Úspěch EOS jako investice závisí hodně na úspěchu blockchainu EOS.IO. EOS.IO se snaží nabídnout kapacitu tisíců transakcí za sekundu bez transakčních poplatků, takže je to slibná platforma pro vývojáře decentralizovaných aplikací (dApp).

S několika jemnými dApps již v ekosystému vypadá budoucnost slibně. Cena EOS je v současné době stanovena na 2,61 USD a mnoho algoritmů predikce cen odhaduje, že by to mohlo během roku nebo dvou dosáhnout až 100 USD. EOS se tedy z dlouhodobého hlediska jeví jako dobrá investice.

Závěrem

EOS je dnes jednou z nejlepších kryptoměn na trhu a blockchain EOS.IO je stále populárnější platformou pro vývoj a nasazování dApps. I když to není bez technických problémů, ekosystém EOS obsahuje mnoho vynikajících a příjemných aplikací.

Nyní víte, kde koupit EOS, ať už chcete koupit EOS pomocí kreditní karty, bankovního nebo bankovního převodu nebo pomocí kryptoměn, které již vlastníte. Jděte do toho, kupte si nějaký EOS, prozkoumejte ekosystém a užijte si jízdu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me