Jak prodat ethereum (ETH) za USD, EUR a CAD [Úplný průvodce]

Ethereum, vyvinuté na začátku roku 2014, je globalizovanou platformou pro kryptoměnu a další digitální aplikace, se kterou lze velmi snadno komunikovat a vyžaduje jen malé znalosti softwarového inženýrství nebo počítačového kódování. Ačkoli bitcoiny popularizovaly použití blockchainu, Ethereum také využívá blockchain k překročení základního využití peněžních transakcí a poskytuje médium pro rychlé založení komplexních globalizovaných aplikací. Možnosti této technologie jsou neomezené, od elektronického hlasování po regulaci digitálního obchodu a dále. V dnešní příručce budeme diskutovat o tom, jak prodávat ethereum za jiné měny.

Jak prodat ethereum

Ethereum blockchain spoléhá na kryptoměnu známou jako Ether, i když se od bitcoinů liší několika způsoby. Zatímco bitcoin se zaměřuje na schopnost sledovat obchody, nákupy, vlastnictví a distribuci obchodů v prostředí peer-to-peer, síť Ethereum se více soustředí na hostování flexibilního kódu pro několik interdisciplinárních aplikací. Ether přichází na scénu tím, že hraje roli nejen jako obchodovatelná kryptoměna, ale také jako metoda, kterou používají vývojáři ke sponzorování svých transakčních poplatků na platformě Ethereum. Zatímco ostatní blockchainové sítě, jako jsou bitcoiny, mají omezené možnosti, Ethereum byl vytvořen pro vývojáře, aby měli schopnost vytvářet neomezený počet programů.

Klíčové metriky etherea

Úspěch Etherea ovlivňují dvě klíčové složky. Zaprvé a především existuje malý prostor pro podvody nebo zásahy třetích stran. Ethereum provozuje počítačové kódy nazývané „inteligentní smlouvy“, samoobslužné systémy, které iniciují výměnu digitálního zákonného platidla, pokud jsou splněny pevné podmínky. Zadruhé, existence Etherea Virtual Machine (EVM), softwaru Turing, který umožňuje každému uživateli spouštět aplikaci bez ohledu na programovací jazyk, činí síť Etherum mnohem funkčnější a přístupnější než některé jiné blockchainové platformy. Základní znalost tohoto pozadí má zásadní význam pro umět nakupovat a prodávat.

Ethereum BlockGeeks

Jak prodat ethereum: USD

Stejně jako u jakékoli kryptoměny jsou důležité znalosti specifické pro vaši požadovanou oblast. Prodej Ethereum je mnohem přímočařejší při směně za nekrytou měnu, například za americké dolary. Prvním krokem při jakékoli výměně je registrace u platformy nebo programu, který uvádí ETH (Ethereum) pro obchodování za USD, přičemž pečlivě zvážte dostupné možnosti na základě nezávislých potřeb. Coinbase je nejlepší volbou pro začínající uživatele, s portfoliem navrženým pro sledování všech virtuálních měn na jednom konzistentním místě, s řadou nabízených měn, uživatelsky přívětivým rozhraním, zárukou pojištění a mobilní aplikací pro pohodlí. Naopak platforma jako Kraken se zaměřuje na schopnost nabízet uživatelům širokou škálu funkcí a nízké poplatky za obchodování, které obchodníci používají od začátku až do konce. Obchodníkům z USA by také mohla připadat vhodnější platforma, jako je Coinmama, protože přes vyšší poplatky pohodlně umožňuje uživatelům nakupovat digitální měnu pomocí kreditní karty.

V závislosti na zvolené platformě může být od uživatelů vyžadováno ověření jejich identity před nákupem a prodejem. Doporučuje se také povolení dvoufaktorové autorizace, protože tento účet bude obchodovat v měně a měl by být chráněn. Po ověření budou uživatelé muset exportovat své externí podíly ETH do síťového účtu. Jakmile se tyto podíly převedou, lze s nimi obchodovat za USD a vybrat je na externí účet. Většina platforem poskytuje svým uživatelům aktuální obchodní sazby a další relevantní informace, které jim pomáhají při co nejlepším obchodování. Poplatky za obchodování a výběr se liší podle platformy, proto si před dokončením zkontrolujte všechny transakce a také metody, kterými můžete obchodovat, převádět a vybírat prostředky.

Ethereum na USD

Jak prodat etherea: EUR

Coinbase, Kraken a CEX.IO jsou všechny platformy dostupné pro použití také při obchodování ETH na EUR (eura). Z těchto tří je CEX.IO vysoce doporučeno pro obchodování ETH na EUR, vzhledem k jeho schopnosti poskytovat solidní likviditu a rychle, spolehlivě a přímo zpracovávat bankovní převody v eurech. CEX.IO také nabízí přímé převody karet s ověřenou bankovní kartou, přizpůsobitelnou mobilní aplikaci pro pohodlí a schopnost provádět okamžité obchody. Ačkoli web účtuje provizi na základě zvolené obchodní metody a výše, je přínosem pro aktivní obchodníky, kteří hledají jednoduchost, díky jasnému zobrazení posunů evropského trhu a snadno čitelným grafům trhu, které jsou ideální pro individuální analýzu uživatelů založenou na předložila přesná data a statistiky.

Pro ty, kteří obchodují s několika fiat měnami a přemýšlejí, jak prodat ethereum pro různé možnosti v jejich portfoliu, je skutečnou realitou to, že obchodování ETH na USD a EUR se liší jen velmi málo. Mohou být vyžadovány odlišné platformy, v závislosti na tom, jakou platformu si uživatel zvolí na základě svých osobních preferencí, ale není tomu tak vždy. Hodnoty se mohou také lišit, ale nemusí se lišit v závislosti na aktuálním stavu trhu. Protože si Spojené státy a evropské trhy jsou tak podobné, mohou být podobné i předpisy. Je nezbytné, aby si uživatelé, kteří chtějí obchodovat v obou fiat měnách, byli vědomi rozdílů mezi USD a EUR, protože jsou si velmi podobné.

Jak prodat Ethereum: CAD

Jakmile se seznámíte s procesem nákupu a prodeje Ethereum, naučit se prodávat Ethereum v Kanadě je stejně jednoduchý proces. Uživatelé by měli prozkoumat kanadské platformy pro výměnu kryptoměn, jako jsou Coinbase, bitbuy.ca nebo Quebex, a seznámit se s klady a zápory každé platformy, přičemž zohlední podrobnosti, jako jsou transakční poplatky, doba převodu, přijaté způsoby platby, snadnost používání, limity nákupu a jak rychle se na platformě aktualizují obchodní sazby a další související informace o trhu. Uživatelé, kteří mají zájem o kanadskou digitální výměnu, by také měli mít otevřený účet v bance v hranicích Kanady a měli by mít možnost tyto informace ověřit, jakmile si na své platformě zvolí účet. 

Stejně jako u jakékoli platformy, jakmile uživatelé přenesou ETH do své síťové peněženky, mohou ji prodávat v Kanadě prostřednictvím transakcí provedených v síti. Další životaschopná, méně formální možnost zahrnuje použití programu s názvem LocalEthereum, který podporuje obchodování typu peer-to-peer, které zabrání transakčním nákladům. Ačkoli není tak závislé na systému kódů, které tyto obchody umožňují, peer-to-peer obchodování získalo popularitu pro fiat a kryptoměny pro své snadné použití a nedostatek dodatečných nákladů pro obchodníky.

Nyní je vhodná doba na prodej etherea?

Vzhledem k tomu, že ethereum je kryptoměnou s tržní hodnotou, mohou nastat trvalé tržní posuny, které mohou rychle změnit aktuální hodnotu obchodování. Kromě toho jsou prodejní cenové body také do jisté míry závislé na měně, s níž se obchoduje ETH, a na tom, zda tato měna je či není fiat nebo digitální měna. Ačkoli bitcoiny stále pevně vedou na trhu digitálních měn, Ethereum je velmi těsné a konzistentní druhé místo se svým čestným názvem jako první blockchainová síť, která umožňuje usnadnění chytrých kontraktů. To, že je takto označeno, znamená, že Ethereum není cenné jen jako kryptoměna, ale také jako aktivum na obchodním trhu v hodnotě několika miliard dolarů. Ti, kteří hledají dlouhodobé investice, se stále více rozhodují podporovat Ethereum.

S tím, co bylo řečeno, si Ethereum v průměru vede mírně nad bitcoiny. Je to částečně proto, že Ethereum více než zdvojnásobuje rychlost ověřování transakcí bitcoinu, a částečně kvůli statusu Ethereum jako průkopníka chytrých kontraktů. Když se podíváme na faktory, které analyzují, zda je v současné době vhodný čas na nákup do Etherea, jsou zdroje ke konci roku 2020 optimistické. Stejně jako u všech kryptoměn podléhá ETH samozřejmě rychlým vzestupům a pádům; v současné době však roste a odborníci předpovídají, že rychlé zotavení bude následovat i po havárii. S trpělivostí a pozorností k předpovědím trhu a aktuálním posunům se i začátečník může stát úspěšným investorem v jakémkoli čase.

Je na čase prodat ETH?

Po vrcholu roku 2018 je Ethereum opět na vzestupu. 

Mohu vyplatit Ethereum na Paypal účty?

Stejně jako u jiných transakcí s kryptoměnou musí být Ethereum vyměněno za kredit Paypal pomocí platformy pro výměnu online. Protože se jedná o kryptoměnu s digitálním převodem měn, je to srovnatelné s prodejem kreditu Ethereum za Paypal; směnné kurzy však stále platí, v závislosti na platformě použité pro převod. Kromě toho je třeba při výběru platformy pro převod pečlivě zvážit obvyklé faktory: snadné použití, transakční náklady, doba nákupu a směnné limity. 

Možnosti výběru Paypal jsou velmi rozmanité. LocalCryptos nabízí obchodování typu peer-to-peer, které omezuje většinu poplatků a zprostředkovatelů, přičemž je zcela vlastní a pečlivě šifrováno, aby byla zajištěna bezpečnost uživatelů. Naopak platforma jako eToro funguje jako makléř a nabízí ubytování pro 14 různých kryptoměn, včetně kreditu Paypal. Exmo je směnárna, která obchoduje v reálném čase a nabízí četné možnosti výplat. CEX.IO a Coinbase, zmíněné dříve v článku, mimo jiné nabízejí také kredit Paypal. LitBit nabízí výměnu Paypal pro evropské dodavatele. ALFACashier je další možností pro přiměřeně standardní výměnu. 

Obchodování s ETH na PayPal

Závěr

Vzhledem k tomu, že bitcoin je v těsné blízkosti, s mnohem komplexnější a inovativnější platformou vyvinutou pro uživatele, podporovanou blockchainem a optimistickým výhledem do budoucnosti, není čas jako v současnosti investovat do Etherea. Doporučení uvedená v tomto článku přinášejí zúčastněným stranám o krok blíže k dalšímu poznání vnitřního fungování nadcházejícího obchodu s kryptoměnami.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me