Kde okamžitě koupit Kin Coin (KIN): [Úplný průvodce pro začátečníky]

V tomto článku budu hovořit o jednom z populárních projektů kryptoměny, který vznikl počátkem / polovinou roku 2016 – KIN Coin, jeho historie, funkce a kde koupit Kin coin. 

Co je Kin coin?

Kde koupit Kin Coin

Kin coin je sociální síť a token měny zpráv vyvinutý a vlastněný kanadskou technologickou společností založenou na miliardách dolarů – Kik Interactive Inc., která je postavena na blockchainové technologii, jejíž hlavní funkcí je přenos hodnoty mezi uživateli.

Mince příbuzného je uvedena na CMC – CoinMarketCap, nejvyšší obecně přijímané stránce pro kapitalizaci kryptoměn. Podle coinmarketcap.com se Kin používá jako peníze v digitálním ekosystému spotřebitelských aplikací a služeb. Mince Kin vstupují do oběhu prostřednictvím motivačního modelu označovaného jako Kin Rewards Engine nebo „KRE“, který odměňuje vývojáře, kteří vytvářejí působivé uživatelské zkušenosti s Kin na základě jejich závazků. 

V současné době má tržní kapitalizaci 3 322 405 USD a 24hodinový objem obchodování 225 958 USD s celkovou dodávkou 10 bilionů mincí Kin, z nichž v současné době cirkuluje 1 214 839 705 290 mincí Kin. Jeho aktuální cena je 0,000003 USD za 1 minci rodu a cena na chvíli zůstala odolná vůči klesajícím trendům. 

Kin byl postaven, aby podporoval lepší zapojení do digitálních sítí nebo komunit a umožňoval přenos hodnoty mezi členy těchto komunit bez ohledu na to, jak malá je jejich částka. Cílem společnosti Kin coin, vývojářů kin a komunity / uživatelů, je zpeněžení digitálních komunit. 

Co je Kin Coin

Desítky aplikací pro telefony iOS i Android se již připojily k ekosystému Kin, což činí aktivity v těchto aplikacích poutavějšími a naplňujícími, protože komunita je nyní monetizována. Hodnotu lze snadno přenášet z jednoho uživatele na druhého. 

Mezi příklady těchto aplikací patří; Kinny and Nearby v kategoriích Komunikace a Sociální sítě, Speed ​​Genius a PeerBet v kategorii her pro zařízení iOS, PauseFor v kategorii Zdraví a fitness a populární Madlipz v kategorii Zprávy a zábava pro iOS. Mezi další aplikace s Androidem patří Kinit, Drump Dance, City Routes, Castle Rush AR, Uwe, Kimeo, KinFit, King VPN, Wicrypt, Syngli, Facts around the world atd.. 

Stručně řečeno, krypto síť / komunita Kin coin je vybudována jako ekosystém aplikací, které používají Kin coin jako médium pro výměnu hodnot mezi svými uživateli. Právě teď vím, že vaše otázka by byla, kde koupit Kin coiny.

Projekt Kin byl poprvé spuštěn na blockchainu Ethereum jako token s povoleným ERC20. Po ICO a několika dalších novinkách a dodatcích oznámili vývojáři Kik svůj záměr vyměnit tokeny Kin za ekosystém blockchainu Stellar ve spolupráci s Changelly. 

Mezi další partnerství, která projekt Kin měl, patří partnerství se společností Shopify tím, že je jedním z prostředků přijímání plateb, a se společností Freewallet, když se stala jejich oficiální peněženkou pro ukládání mincí Kin během a po výměně.

Je Kin Coin vaší alternativou

Jak funguje Kin Blockchain?

Kin není mincí v čistých definicích průměrné kryptoměny, protože není vlastním nativním digitálním aktivem jejího blockchainu. Na rozdíl od jiných krypto projektů je Kin sám o sobě aplikačním ekosystémem, ale je postaven na základech dvou různých blockchainových ekosystémů. Kin byl postaven tak, aby se soustředil na monetizaci digitálního světa, kladení hodnoty na věci bez zjevné inherentní fiatové hodnoty, jako je abstraktní digitální zboží a služby, memy, témata, nálepky, herní postavy, zbrojnice nebo zbraně, další odemykatelné předměty v různých aplikacích atd. Vím, že stále chcete vědět, kde koupit Kin coiny, počkejte si na to. 

Kik Tech nepoužívá pouze Kin pro své aplikace (jsou to pouze ovládací tlačítka projektu), Kin je decentralizovaná měna v ekosystému centralizovaných aplikací vlastněných různými vývojáři. 

Jak vydělat příbuzné

Pomocí různých aplikací připojených k ekosystému Kin lze vydělat Kin získáním odměny za vytváření hodnot. Se svým KRE – Kin Rewards Engine se Kin nafukuje prostřednictvím vytváření hodnot, a tím odměňuje vývojáře aplikací v ekosystému, kteří ve svých aplikacích neustále vytvářejí nové zážitky a funkce pro zvýšení zapojení a objemu transakcí v Kin prostřednictvím interakce mezi uživateli. Tato KRE vyplácí pevně stanovenou částku Kin každý den a rozděluje ji proporcionálně ke každé aplikaci v ekosystému Kin podle objemu transakcí a závazků, které by mohly v daný den. 

Jak vydělat Kin Coin

Stejně jako Steem, Streamit, BAT atd. Můžete Kin snadno vydělat stažením několika aplikací připojených k ekosystému Kin, které vás zajímají, a začít v něm komunikovat s ostatními uživateli.. 

Pokud jde o kin blockchainy Kin, pamatuji si, že jsem dříve hovořil o tom, že Kin začíná jako token ERC20 v rámci blockchainového ekosystému Ethereum, kde využívá své specifické vlastnosti vysoké likvidity, špičkové bezpečnosti a decentralizace. Kin také rozdělil hvězdný blockchain, aby vytvořil škálovatelný, rychlý a bez poplatků blockchain. Takže předpokládám, že Kin běží na svém ekosystému – ekosystému Kik, společně s hvězdným a ethereem. Nyní stále chcete vědět, kde koupit Kin Coins? Samozřejmě vím, že ano! 

Je Kin Coin Legit?

Projekt Kin je jedním z krypto projektů svého druhu s poněkud méně obviňujícími prsty z pohledu zúčastněných stran. V roce 2017 společnost Kik provedla ICO – Initial Coin Offering pro širokou veřejnost, která údajně uvedla, že se jednalo o formu investice do digitálních aktiv, a zvýšila se na 100 milionů USD za několik sekund, což je v záznamu jeden z největších a nejrychlejších prodejů ICO. Problémy začaly, když Komise pro cenné papíry, SEC., USA žalovala Kik Corporation za provedení ICO v hodnotě 100 mil. USD, protože ICO u nich nebyla poprvé zaregistrována podle amerických investičních předpisů SEC, a označila jej jako nelegální činnost. Ale to samo o sobě dělá z projektu Kik – Kin podvodný projekt? Tvůj odhad je stejně dobrý, jako můj. 

Je Kin podvod?

Společnost Kik Interactive Inc. však podala žalobu podle žaloby SEC a SEC na druhé straně tvrdila, že záležitost může a měla by být vyřešena dispozitivním pohybem. Zatímco společnost doufá v soudní proces v květnu 2020, SEC prosadila pozdější datum, což následně vedlo ke zpoždění v soudním řízení a předpokládaným výdajům projektového týmu Kik.

To a pravděpodobně i více vedlo společnost Kik ke stížnosti na velkou finanční zátěž od začátku případu, což vedlo k jejich odprodeji původní platformy pro zasílání zpráv Kik a k závěru, že se bude soustředit pouze na svůj ekosystém kryptoměny. 

Seznam výměn Kin Coin

Kin získal popularitu po ICO a na útěku byl uveden na různých burzách, mezi které patří Bancor Network, HitBTC, FatBTC, Lykke a IDEX. Nákup mincí Kin vyžaduje, že musíte nejprve získat nějaké ethereum. Budete také potřebovat peněženku s podporou Etherea, jako je MyEtherWallet, Imtoken, Trust Wallet pro uložení vašeho Kin, pokud je nechcete ponechat v peněženkách pro výměnu. 

Kde koupit Kin Coin: Výměny Výpis Kin

Alternativy k Kin Coin

Na základě typu, případu použití, funkcí a zvláštností zahrnují alternativní nebo podobné krypto tokeny nebo mince pro Kin Zel (ZEL), SDChain (SDA), Counterparty (XCP), Stream it Coin (STREAM), Steem Tokens a Ondori (RSTR). 

Závěr

Kinská mince je v současné době v tomto krypto prostoru jedním z projektů svého druhu. Je-li povoleno úspěšně projít / projít všechny jejich plány, je pravděpodobné, že společnost Kik Interactive Inc. před rokem zabalí token / minci Kin s vynikajícím a zřejmým případem použití, který má v kryptoměně stejnou hodnotu a uznání prostor nad naše současné představy.

Chcete-li se dozvědět více o minci Kin, projektu Kik, kde koupit minci kin nebo jak je získat, můžete si vždy prohlédnout jejich webová stránka nebo se připojit k jejich komunitě telegram skupina. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me