Kde okamžitě koupit Vertcoin (VTC): [Úplný průvodce pro začátečníky]

Kryptoměny mění způsob, jakým nakládáme s našimi penězi, a přestože je jich na trhu již tolik, jsme tady, abychom vám dali vědět, kde koupit Vertcoin. Pokud jste ve světě obchodování s kryptoměnami nováčkem, pravděpodobně jste již slyšeli o bitcoinech a ethereu. Měli byste si však také být vědomi Vertcoinu.

Je to reorganizovaná měna, která doufá, že odradí těžbu ASIC ve prospěch těžby pomocí GPU. Díky tomuto detailu jsou tyto mince mnohem demokratičtější, protože každý může snadno těžit ze svých počítačů doma.

Ve srovnání s bitcoiny nyní dominuje těžba ASIC, což dnes ztěžuje produkci skutečných peněz. Vertcoin byl vytvořen v roce 2014, což z něj dělá oldtimer ve světě kryptoměn. Proto měl čas prokázat svou spolehlivost, ačkoli většina lidí ji těží místo investování online. Bez ohledu na to se chcete dozvědět, kde koupit Vertcoin, a to vám ukážeme.

Kde koupit Vertcoin

PROČ SI VYBERTE VERTCOIN?

Nejlepší část Vertcoinu spočívá v tom, že zachovává decentralizovaný přístup, kdy uživatelé místo těžařských konglomerátů drží všechny karty. Důvodem je to, že má algoritmus odolný vůči ASIC, a zatímco jiné kryptoměny se pokusily takovou metodu použít, Vertcoin je na tom nejlépe. 

Jeho algoritmus se přizpůsobuje, aby zůstal před ASIC horníky. Proto má těžba GPU přednost, aby ji uživatelé mohli provádět ze svých počítačů nebo grafických karet. 

CO JE PENĚŽENKA NEJLEPŠÍ PRO VERTCOIN?

Nejprve budete potřebovat peněženku, abyste si udrželi svůj Vertcoin, a naštěstí lze najít jejich oficiální tady. Jiné peněženky jako Electrum a Coinomi však podporují měnu, zatímco některé hardwarové peněženky jako Ledger Nano S také. 

Kde koupit Vertcoin nejlepší peněženku

KDE KOUPIT VERTCOIN?

Nyní, když znáte výhody a máte peněženku pro svou kryptoměnu, je čas zjistit, kde koupit Vertcoin! Pomohlo by, kdybyste pro vás našli nejvhodnější burzovní platformu. Existuje několik burz, z nichž si můžete vybrat, například Dove Wallet, QBTC, YoBit, Altilly, SouthXchange a další. Ale tady jsou naše hlavní doporučení:

BITTREX

Výhodou této výměny je, že její sídlo je v Seattlu ve Washingtonu. To bylo založeno v roce 2013 bývalými bezpečnostními experty z Microsoftu. Je to další obor v tomto odvětví, který přijímá téměř všechny druhy kryptoměn. 

V jednom okamžiku měli tolik obchodníků, že Bittrex musel zakázat všem novým klientům platformu, což bylo nešťastné pro kohokoli, kdo začínal ve světě kryptoměn. Naštěstí jsou zpět a každý může rychle získat jejich účet. 

Další velkou výhodou Bittrexu je, že mají standardní poplatek za obchodování, známý také jako „paušální poplatky“. Aktuálně je na 0,25%.

Bittrex

UPBIT

Tato burza pochází z Jižní Koreje a má dlouhodobé partnerství se společností Bittrex. Od svého uvedení na trh v roce 2017 vzrostly na vrchol trhu obchodování s kryptoměnami. V roce 2018 začaly růst směrem k jihovýchodní Asii. Na konci téhož roku začali pracovat v Singapuru a v roce 2019 působili v Indonésii. 

V době psaní tohoto článku se umístily na 3. místě na světě a na prvním místě v Jižní Koreji. Ověřuje je také Blockchain Transparency Institute, což z něj činí jednu z nejspolehlivějších obchodních služeb. 

Pokud jde o poplatky, UpBit má různé v závislosti na vaší transakci. Poplatek pro příjemce je 0,25%, zatímco poplatek pro tvůrce je 0,025%. Dále mají poplatek za výběr 0,0005 BTC. 

Upbit

COINEGG

Tato blockchainová platforma sídlí v Evropě a s kryptoměnami pracuje od roku 2013. Jejich dva hlavní trhy se zabývají BTC a USC. Protože nepřijímá nekryté prostředky, jsou externí transakce zpracovávány v kryptoměně. 

Proto je to skvělé místo, kde můžete udržovat anonymitu věcí a vše rychle dokončit. Výhodou používání této platformy jsou nízké provize, protože u objednávek je to jen 0,1%. Pokud jde o výběry, záleží na tokenu. Ale obvykle je to 1%. 

Podporují také mnoho altcoinů, jako jsou Ripple a Docademic, kromě těch předních na trhu, jako jsou Bitcoin a Ethereum. 

JAK KOUPIT VERTCOIN NA BITTREXU

 • Založte si účet v Bittrexu. Můžete to udělat snadno správně tady. Požádají o osobní údaje, jako je datum narození a adresa bydliště. Web také vyžaduje soukromý dokument k ověření vaší identity. Může to být pas nebo váš řidičský průkaz. 

Jak nakupovat Vertcoin s Bittrexem

 • Vložte nějaké peníze na svůj účet. Bittrex umožňuje transakce s USD, bitcoiny a mnoha dalšími altcoiny. 
 • Pokud však chcete dát USD, musíte být schváleni pro obchodování s fiatem a musí to být z bankovního účtu, který vyplnil Aplikace.  
 • Později budete muset zkontrolovat, zda byl váš účet na seznamu povolených. Ve svém účtu Bittrex přejděte na karty Holdings a klikněte na „Americký dolar“. V části Akce vyberte Výběr. Zobrazí se seznam všech schválených bankovních účtů. 
 • Musíte vygenerovat svůj vkladový kód v USD, který budete potřebovat pro všechny bankovní převody z tohoto účtu. Při zapojování je také musíte přidat do pole poznámky ve vaší bance.  
 • Web říká, že byste měli jít přímo do své banky, abyste provedli první bankovní převod, aby vám mohli dále pomoci. 
 • Pokud nechcete čekat na přímé použití USD, doporučujeme použít bitcoin nebo ethereum. Prozatím použijeme bitcoin: 
 • Přejděte na svůj účet Bittrex. 
 • Klikněte na znaménko plus vedle bitcoinové bitcoinové peněženky. Bitcoiny musíte poslat z peněženky, kde jste je koupili (například Coinbase nebo Local Bitcoins), do té v Bittrexu.
 • Jakmile se bitcoiny objeví ve vaší peněžence Bittrex, klikněte na Ƀ Trhy nahoře a napište VTC. 
 • Zobrazí se stránka s trhem Vertcoin. Je tedy čas na objednávku. 
 • Pokud chcete utratit všechny odeslané bitcoiny, nastavte na panelu Koupit Vertcoiny Jednotky na Max. 
 • Vyberte rozevírací nabídku Cena a poté Poslední nebo Zeptejte se. 
 • Klikněte na Koupit Vertcoin a potvrďte objednávku.
 • Můžete vidět stav objednávek. 
 • Po dokončení transakce uvidíte Vertcoin, který jste zakoupili v peněžence. 
 • Můžete jej odeslat do své peněženky Vertcoin.

Vertcoinové jádro

VÝMĚNA USD NA VERTCOIN

Také by vás mohlo zajímat, kolik stojí Vertcoin v USD, což je další problém, pokud chcete investovat do této kryptoměny. 

Walletinvestor.com říká, že přepočítací koeficient je:

USD na Vertcoin

Mezitím je zde přepočítací koeficient pro bitcoiny:

Vertcoin na bitcoin

MĚLI byste investovat do VERTCOINU?

Nyní, když víme, kde koupit Vertcoin a jaký je čas zjistit, zda je to dobrá investice. Jednou z výhod, o které se uživatelé těší, pokud jde o Vertcoin, je skvělý vývojový tým.

Je to také naprosto komunitní mince. Zatímco mnoho kryptoměn má pro ně komunitní cítění, Vertcoin je na úplně jiné úrovni.

Tyto peníze nepatří korporaci, bance ani vládě. Vše řídí dobrovolníci, kteří někdy berou dary. Kdokoli se může připojit a začít obchodovat, aby vydělal peníze. Chce to však čas.

Udělejte Vertcoin Worth

Musíte na tom tvrdě pracovat, ale stojí to za to, zejména kvůli decentralizované charakteristice Vertcoinu.

Pokud jde o hodnotu, Vertcoin nikdy nepřekročil 10 $ za minci. Mnoho výhod, které má ve srovnání s bitcoiny, však nutí odborníky si myslet, že by se v budoucnu mohl dostat vysoko nad ostatní altcoiny. Na druhou stranu to může trvat několik let.

Mezitím většina předpovědí pro rok 2020 naznačuje, že by mohla klesnout ze své současné hodnoty.

Tady je Walletinvestor.comRoční projekce pro Vertcoin:

Předpověď na 1 rok pro Vertcoin 

Vertcoinový graf

Právě teď je to složité. Ale neměli byste se tím nechat odradit. Vertcoin je vynikající způsob, jak se naučit obchodovat v malém počtu a samostatně. Aby kryptoměna překonala svého konkurenta, musí vylepšit svůj software. Existuje spousta potenciálu.

Navíc si můžete prohlédnout jejich komunitu na Reddit, kde jsou uživatelé vždy připraveni odpovědět na otázky a vysvětlit více. Jelikož jde o decentralizovanou měnu, je skvělý nápad se k ní připojit a tímto způsobem dostávat aktualizace.

ZÁVĚR

Nyní, když víte, kde koupit Vertcoin, je čas se rozhodnout, zda chcete jít kupředu nebo ne. Vertcoin je stále bourgeoning crypto coin se spoustou možností pro budoucnost, navzdory tomu, co říkají současné předpovědi.

Existuje mnoho možností, pokud jde o peněženky, což je perfektní, protože si můžete vybrat nejvhodnější pro vás. Možná již máte oblíbenou peněženku pro jiné měny, a je skvělé, když ji můžete použít i pro Vertcoin.

Dále máte na výběr z burz, včetně těch nejlepších na trhu. Většina lidí již Bittrex velmi dobře zná, díky čemuž je to z dlouhodobého hlediska mnohem jednodušší. Přijímá také fiatové fondy a někteří uživatelé to považují za přínosné pro jejich potřeby.

Uživatelé, kteří již mají bitcoiny, si mohou vyměňovat docela rychle a trvá to jen pár minut.

Prozatím to není druh měny, která přeskočí přes noc a zbohatne. Je to ten druh, kde musíte pracovat, potit se a rozumět obchodování, abyste vydělali peníze. Naštěstí tvrdá práce nikdy nikomu neublížila. Jít na to!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me