Recenze obchodníka s bitcoiny: Je to podvod nebo legální?

Contents

Co je to Bitcoin Trader?

Bitcoin Trader je software pro obchodování s kryptoměnou, jehož cílem je pomoci investorům, kteří nikdy předtím neobchodovali, dosáhnout zisku na trhu kryptoměn. Obchodní software funguje s inteligentní technologií podpořenou umělou inteligencí a využívá tržní data a trendy pro ziskové obchody.

Je legitimní obchodník s bitcoiny?

Existuje mnoho otázek a mýtů týkajících se bitcoinového obchodníka a jeho legitimity, zejména potenciálu výdělku pro investory se zájmem o obchodování.

Během našeho vyšetřování jsme zjistili, že Bitcoin Trader je skutečně legitimní obchodní platforma spojená s regulovanými společnostmi.

Když se zaregistrujete, zavolá vám správce účtu, který vás provede celým procesem.

Kryptoměny jsou volatilní, takže s obchodováním s těmito aktivy jsou spojena rizika, a proto Bitcoin Trader nabízí demo účty a vybízí lidi, aby začali obchodovat s malými částkami, aby se seznámili s platformou i trhy.

Zde je souhrn našich zjištění, která podporují tvrzení, že obchodník s bitcoiny je 100% legitimní:

 • Uživatelé by si mohli potenciálně užít výhru až 88% pomocí obchodních signálů na platformě.
 • Obchodní platforma je snadno ovladatelná a uživatelsky přívětivá.
 • Noví uživatelé požadovali minimální vklad 250 EUR, aby mohli začít obchodovat, ale existuje demo verze platformy, kterou si můžete vyzkoušet před obchodováním se skutečnými penězi.

Vytvoření účtu obchodníka s bitcoiny

1. Registrace

Zaregistrovat se vytvořte si bezplatný účet pomocí níže uvedeného formuláře. Po úspěšné registraci vám bude přidělen osobní makléř, který vás provede procesem nastavení:

2. Provedení vkladu

Doporučujeme provést minimální vklad 250 GBP / 250 EUR. Tento vklad musí být proveden, než může uživatel aktivovat funkci živého obchodování. Začátek malé je nejlepší pro uživatele, kteří nikdy předtím neobchodovali. Uživatel má k dispozici několik platebních možností. Jedná se o další pohodlí a zajišťuje, že transakční proces je rychlý a snadný. 

Vklady lze provádět pomocí karet MasterCard, Visa nebo Maestro. Od uživatelů se však bude vyžadovat potvrzení pravosti karty. Pro nové uživatele, kteří se obávají o bezpečnost informací o své kartě, bylo oznámeno, že uživatelé Bitcoin Trader a SSL certifikáty chrání všechny transakce. To znamená, že všechny vaše důvěrné informace jsou na webu šifrovány a zabezpečeny. 

3. Demo obchodování 

Doporučujeme používat funkci demo obchodování, zejména pro nové a nezkušené uživatele. Demo funkce je v podstatě replikou živé obchodní platformy bez použití skutečných peněz a jejím cílem je pomoci uživatelům vyzkoušet platformu, seznámit se s živými obchody a otestovat její funkčnost. 

4. Proces obchodování

Před zahájením živého obchodu doporučujeme všem novým uživatelům nastavit obchodní limity. To zajistí jakoukoli investici nebo alespoň minimalizuje riziko velkých ztrát. Jakmile uživatel nakonfiguruje počáteční nastavení limitu, bude platit každý den obchodování, kromě případů, kdy uživatel změní nastavení před uskutečněním obchodu. Před opětovným spuštěním živého obchodování je opět vhodné použít funkci demo obchodu. Prostřednictvím dalších recenzí a lidí, kteří testovali Bitcoin Trader, se uvádí, že z původního vkladu byly vydělány obrovské zisky. 

Výhody obchodování s bitcoinovým obchodníkem

Zde je několik dalších výhod Bitcoin Traderu pro nové uživatele, kteří mají zájem o obchodování na této platformě: 

 • Uživatelsky přívětivé funkce – pro nového uživatele bude snadné se na této platformě orientovat. Funkce jsou základní a snadno srozumitelné. 
 • Proces ověření – ověření osobních údajů uživatele je nesmírně důležité. Naštěstí je proces ověření rychlý a snadný a noví uživatelé to mohou provést prostřednictvím e-mailového účtu, který poskytli.
 • Online zákaznická podpora – 24 hodin denně, 7 dní v týdnu je k dispozici tým podpory zákazníků.
 • Funkce demo obchodování – uživatelé se mohou naučit vydělávat peníze na této platformě, než vydělají skutečné peníze. Chrání také nové uživatele před investováním velkých částek peněz na trh, kterému dosud nerozumí. 
 • Rychlé transakce – transakce lze provést do 24 hodin od prvního obchodu. Technologie obchodníka s bitcoiny jsou rychlé a přesné. 
 • Makléři – systém je přidružen k online burzovnímu makléři. Makléř přiřazený k obchodu uživatele bude podporovat různé investice.
 • Systémy zpětné vazby – Na webu zůstávají recenze od nových a zkušených obchodníků. Někteří vykázali zisky ve výši 100 000 EUR po použití Bitcoin Traderu jen něco málo přes dva měsíce. 

recenze obchodníka s bitcoiny

Jak obchodník s bitcoiny funguje

Noví uživatelé si budou muset otevřít povinný účet a dokončit proces registrace. Poté bude účet vyžadovat počáteční aktivaci. Uživatelé poté aktivují funkci automatického obchodování a obchodní aplikace zahájí proces jménem uživatele. Proces je celkem přímočarý.

Zde je několik užitečných informací, které by noví uživatelé měli vědět: 

 • Obchodník s bitcoiny je údajně registrován a udržuje si platnou licenci pro provoz ve 150 zemích.
 • Podle dalších recenzí je úspěšnost transakcí u obchodníka s bitcoiny 96%.
 • Minimální vklad pro aktivaci účtu je 250 GBP / 250 EUR, což je přiměřené ve srovnání s jinými obchodními platformami.
 • Uvádí se, že Bitcoin Trader je bezpečný a bez aplikací třetích stran. 

Obchodník s bitcoiny vs. jiné obchodní platformy

Mezi Bitcoin Trader a jinými obchodními platformami existují významné rozdíly. To zahrnuje: 

Obchodník s bitcoiny Další krypto aplikace
✔️ Bezproblémová registrace ❌ Jiné platformy pro obchodování s bitcoiny vyžadují zdlouhavý proces registrace. 
✔️ Více platebních metod ❌ Jiné platformy pro obchodování s bitcoiny mohou nového uživatele zpočátku omezit na jeden způsob platby
✔️ Více možností pro konfiguraci nastavení obchodování ❌ Uživatelé mohou zjistit, že jiné platformy mají příliš mnoho omezení, která brání možnosti vydělat peníze na trhu kryptoměn.
✔️ Skutečná pozitivní doporučení ❌ Mnoho dalších obchodních platforem získalo nespočet špatných recenzí.
✔️ Rychlý proces výběru ❌ Jiné obchodní platformy mají pomalu umístěný transakční systém, který odrazuje od souběžných obchodů.

Kolik peněz lze vydělat pomocí Bitcoin Trader?

Uvádí se, že na Bitcoin Traderu denně vydělávají tisíce lidí. Při obchodování s kryptoměnou samozřejmě existují rizika. Trh je nestálý a časově citlivý, a proto je důležité, aby se noví uživatelé co nejvíce dozvěděli o platformě, než investují velké částky peněz. 

Zde je několik tipů, které jsme vytvořili, abychom pomohli novým uživatelům chránit se před obrovskými ztrátami:

 1. Investujte s rozumem – začněte s minimálním vkladem 250 £ / 250 € zpočátku. Uvádí se, že i při minimálním investování lze dosáhnout vysokých zisků. 
 2. Výběr výdělků – doporučujeme vybrat si výdělky a ponechat počáteční částku investice v systému pro další obchodování. Tímto způsobem můžete využít své výdělky, zatímco počáteční investovaný kapitál vám přináší zisk. 
 3. Proveďte svůj průzkum – před investováním zjistěte více informací o Bitcoin Traderu. Na konci naší kontroly máme sekci FAQ. To může stručně odpovědět na některé z vašich naléhavých otázek. 
 4. Neinvestujte své úspory – navrhujeme, aby noví uživatelé využili svůj disponibilní příjem místo toho, aby použili všechny své úspory k financování svého prvního obchodu. Pamatujte, že trh s kryptoměnami je nestálý a věci se denně rychle mění. 

Mohou zákazníci v USA využívat obchodníka s bitcoiny?

Ne, Američané nemohou používat Bitcoin Trader, nicméně v USA je pro lidi se zájmem o obchodování s kryptoměnami registrována spousta alternativních obchodních platforem..

Existuje aplikace Bitcoin Trader?

Říkalo se, že existuje aplikace Bitcoin Trader. Tyto nároky bohužel zatím nemůžeme ověřit. Pokud jde o náš výzkum, obchodování může probíhat pouze na počítači nebo jiných mobilních zařízeních, a to prostřednictvím webových stránek. Každý uživatel si samozřejmě bude muset vytvořit účet a provést vklad na zabezpečeném webu.

Byl Bitcoin Trader uveden v médiích?

Tam byly různé pověsti, že Bitcoin Trader byl schválen v televizních pořadech, jako je Dragon’s Den, Shark Tank a This Morning. Neexistuje žádný důkaz, že tyto pověsti jsou přesné. Také nedošlo k podpoře obchodu s bitcoiny žádnými celebritami, i když mnozí vyjádřili zájem porozumět trhu s kryptoměnou. 

Podívejme se na některé z důvodů, proč by lidé chtěli, aby byl Bitcoin Trader uveden v těchto televizních pořadech:

Dračí doupě

Nádrž se žraloky

Dnes ráno

Existuje epizoda obchodníka s bitcoiny Dragons Den?

Dragons Den je slavná britská show, kde začínající podnikatelé dostanou 3 minuty na to, aby předali svůj podnikatelský nápad panelu úspěšných podnikatelů v naději, že se investice rozběhnou a jejich podnikatelský nápad se dostane do další fáze. Jakýkoli produkt spojený s touto show by získal úspěch přes noc. Nenašli jsme žádné spojení mezi Bitcoin Trader a Dragons Den.

Existuje epizoda obchodníka s bitcoiny Shark Tank?

Shark Tank je americká investiční show podobná Dragons Den. Podnikatelé dostali několik minut, aby předali svůj nápad panelu milionářů v naději, že tito milionáři investují peníze do svého nápadu. Pokud by Bitcoin Trader měl podporu Shark Tank, pak je bezpečné říci, že by to bylo ve všech novinkách, ale je velmi nepravděpodobné, protože Bitcoin Trader nemá licenci ve státech.

Byl dnes ráno uveden obchodník s bitcoiny?

Dnes ráno je populární denní televizní show na iTV, britský program běží od roku 1988. Přehlídka je kombinací rozhovorů s celebritami, zpráv o showbyznysu, aktuálních diskusí, soutěží, zdraví a dalších obecných témat. Pokud by měl být na této výstavě uveden Bitcoin Trader, miliony lidí ve Velké Británii by byli vystaveni bitcoinům a bitcoinovým obchodníkům, sociální média a zpravodajské weby by byly také zaplaveny zprávami, dotazy a hashtagy o Bitcoin Traderu.

Byl Bitcoin Trader schválen celebritami?

Existují tvrzení, že Bitcoin Trader byl schválen mezinárodními celebritami. Rozhodli jsme se vyšetřit tato tvrzení zkoumáním všech osobností, které údajně podporují Bitcoin Trader. Níže je uveden seznam osobností, které jsme zkoumali:

Podporuje Gordon Ramsay obchodníka s bitcoiny??

Gordon Ramsay je jedním z nejslavnějších kuchařů na světě. Britský šéfkuchař, restauratér, spisovatel a televizní osobnost, který získal ocenění Multi-Michelin, má obrovskou značku, takže jeho schválení by dalo důvěryhodnost jakéhokoli produktu. Prohledali jsme síť a YouTube, abychom zjistili, zda podpořil Bitcoin Trader, bohužel jsme nic nenašli. Takže pověsti jsou nepravdivé.

Podporuje Peter Jones obchodníka s bitcoiny?

Peter Jones je britský podnikatel a televizní reality show v populární investiční show Dragons Den a americké televizní show American Inventor. Odhaduje se, že jeho čisté jmění se blíží 500 milionům dolarů, takže pokud by někdo z jeho finančního postavení schválil investiční produkt, investovalo by do něj také mnoho lidí. Hledali jsme výskyt, který Peter Jones podpořil Bitcoin Trader, ale nic jsme nenašli.

Podporuje Elon Musk obchodníka s bitcoiny?

Elon Musk je excentrický miliardář se třemi národnostmi, jihoafrickou, kanadskou a americkou. Je to muž stojící za Teslou a SpaceX. Tweety od Elona Muska ovlivňují akciový trh, pokud by podpořil Bitcoin Trader, bylo by to ve všech novinkách a web Bitcoin Trader by selhal. Hledali jsme na internetu jakékoli platné důkazy o tom, že Elon Musk podpořil obchodníka s bitcoiny, opět jsme nebyli schopni tato tvrzení ověřit.

Podporuje Trevor Noah obchodníka s bitcoiny?

Trevor Noah je jihoafrický komik, politický komentátor, herec a hostitel populární americké talk show The Daily Show. Objevily se pověsti, že Trevor Noah používá Bitcoin Trader kvůli reklamám, které kolují po internetu a Trevor zbohatl kvůli bitcoinům. Je všeobecně známo, že zdrojem bohatství Trevora Noaha je jeho smlouva s The Daily Show a jeho komediální turné. Zda Trevor Noah investuje do bitcoinů či nikoli, není veřejně známo. Nelze potvrdit, že používá Bitcoin Trader.

Podporuje Kate Winslet obchodníka s bitcoiny?

Kate Winslet je slavná britská herečka známá svou prací na Titanicu a dobových dramatech. Došlo k nárůstu vyhledávání lidí, kteří se zajímali, zda Kate Winslet podporuje jakoukoli pokročilou platformu pro obchodování s kryptoměnami. Zkoumali jsme a nenašli jsme žádné důkazy o tom, že Kate Winslet podporuje jakoukoli obchodní platformu.

Podporuje Holly Willoughby obchodníka s bitcoiny?

Holly Marie Willoughby je britská autorka, modelka a televizní moderátorka pořadu This Morning and Dancing on Ice. Stejně jako další celebrity na tomto seznamu existují tvrzení, že podporuje pokročilou aplikaci pro obchodování s kryptoměnami, ale neexistují žádné důkazy, které by to podporovaly.

Podporuje Idris Elba obchodníka s bitcoiny??

Idris Elba je anglický herec, DJ, producent, rapper a skladatel. On je nejlépe známý pro jeho hlavní role v HBO TV Series The Wire, BBC ONE televizní seriál Luther a pro hraní slavného jihoafrického politika Nelsona Mandely ve filmu Mandela: Dlouhá cesta ke svobodě. Pokusili jsme se najít důkazy o tom, že Idris podporuje Bitcoin Trader, bohužel zatím tato tvrzení nelze potvrdit.

Podporuje Ant McPartlin obchodníka s bitcoiny?

Ant McPartlin je televizní moderátor, hudebník, herec a televizní producent z Anglie. Říká se o něm, že je investorem Bitcoin Traderu v mnoha online marketingových kampaních, ale nenašli jsme o tom žádné důkazy. Jedná se o návnadu na kliknutí používanou v přidružených kampaních k šíření viru.

Investovala Nicole Kidman obchodníka s bitcoiny?

Nicole Kidman je slavná oceňovaná hollywoodská herečka a producentka. Její odhadované čisté jmění je 183 milionů $. Po internetu kolují pověsti, že je investována do bitcoinů a bitcoinových obchodníků. Nenašli jsme žádné důkazy o jejím podpoře nebo investování do Bitcoin Trader. Investice do bitcoinů je jedním ze způsobů, jak diverzifikovat toky příjmů, může velmi dobře investovat do bitcoinů, ale její investice nejsou veřejně známé. Pokud můžeme říci, jejím zdrojem bohatství je filmový průmysl, kde byla jednou z nejlépe placených hereček v letech 2006, 2018 a 2019.

Andrew Forrest a obchodník s bitcoiny?

Andrew Forrest je australský podnikatel v odhadované hodnotě 9 miliard dolarů, jeho zdrojem bohatství je těžební průmysl (ne těžba bitcoinů) a dobytčí stanice. Kolují zvěsti, že Andrew Forrest je spojován s Bitcoin Trader, ale tyto zvěsti se zdají být nepravdivé, muž vydělal své peníze tradičním obchodem. Zda má nějaké peníze investované do bitcoinů nebo ne, zůstává záhadou.

Nenašli jsme žádný důkaz, že tato tvrzení jsou pravdivá, a prozatím by tato tvrzení o schválení celebrit měla být vyloučena jako spekulace. Je však důležité si uvědomit, že platforma Bitcoin Trader je legitimní vyspělý systém obchodování s kryptoměnami a nelze ji spojovat s tvrzeními obchodníků o získání více kliknutí na reklamu.

Co celebrity a podnikatelé vlastně říkají o bitcoinech

Bitcoin si získává pozornost každého, od obyčejných lidí po milionáře, podnikatele a celebrity. I když některé celebrity otevřeně nepodporují kryptoměny, shromáždili jsme seznam slavných lidí, kteří učinili prohlášení ohledně bitcoinů a kryptoměn.

1. „Bitcoin je techno tour de force.“ – Bill Gates

2. „Bitcoin je pozoruhodný kryptografický úspěch a schopnost vytvářet něco, co není v digitálním světě duplikovatelné, má obrovskou hodnotu.“ – Eric Schmidt (generální ředitel společnosti Google)

3. „Bitcoin je velmi vzrušující vývoj, který by mohl vést ke světové měně. Myslím, že se v příštím desetiletí stane jedním z nejdůležitějších způsobů, jak platit za věci a převádět aktiva. “ – Kim Dotcom (generální ředitel společnosti MegaUpload)

4. „Rozhodli jsme se dát své peníze a víru do matematického rámce, který je prostý politiky a lidské chyby.“ – Tyler Winklevoss (spoluautor Facebooku)

5. „Bitcoin má ve skutečnosti rovnováhu a pobídky správné, a proto se začíná rozbíhat.“ – Julian Assange (zakladatel Wikileaks)

6. „Takže bitcoin je měna kybernetického snoba…“ – William Shatner (herec ve Star Trek TOS)

7. „Virgin Galactic je odvážná podnikatelská technologie. Je hybnou silou revoluce a bitcoin je na tom stejně, pokud jde o vymýšlení nové měny. “ – Sir Richard Branson (zakladatel skupiny společností Virgin)

8. „Mám opravdu rád bitcoiny. Vlastním bitcoiny. Je to sklad hodnot, distribuovaná účetní kniha. Je to skvělé místo pro umístění aktiv, zejména v místech, jako je Argentina se 40 procentní inflací, kde 1 dolar má dnes hodnotu 60 centů za rok a vládní měna nedrží hodnotu. Je to také dobrý investiční nástroj, pokud máte chuť na riziko. Měna to však nebude, dokud se volatilita nezpomalí. “ – David Marcus (generální ředitel společnosti Paypal)

9. „Myslím, že skutečnost, že v bitcoinovém vesmíru nahradil algoritmus funkce [vlády]…, je ve skutečnosti docela v pohodě. Jsem velkým fanouškem bitcoinů. “ – Al Gore (45. viceprezident Spojených států)

10. „Bitcoin může být TCP / IP peněz.“ – Paul Buchheit (tvůrce Gmailu)

11. „Bitcoin mě velmi zaujal. Má všechny znaky. Změna paradigmatu, hackeři to milují, přesto se to vysmívá jako hračka. Stejně jako mikropočítače. “ – Paul Graham (obchod Yahoo)

12. „Bitcoin udělá bankám to, co e-mail s poštovním průmyslem.“ – Rick Falkvinge (zakladatel švédské pirátské strany)

13. „Právě teď se bitcoin před prohlížečem cítí jako internet.“ – Wences Casares (zakladatel Banco Lemon)

14. „[Virtuální měny] mohou mít dlouhodobý příslib, zejména pokud inovace podporují rychlejší, bezpečnější a efektivnější platební systém.“ – Ben Bernanke (předseda Federálního rezervního systému)

15. „Myslím si, že bitcoiny jsou první [šifrované peníze], které mají potenciál udělat něco jako změnit svět.“ – Peter Thiel (spoluzakladatel Paypalu)

16. „Existují 3 éry měny: komoditní, politická a nyní matematická.“ – Chris Dixon (spoluzakladatel společnosti Hunch nyní vlastněné společností Ebay, spoluzakladatel společnosti SiteAdvisor nyní vlastněné společností McAfee)

17. „Chybí celé třídy chyb.“ – Dan Kaminsky (expert na penetraci zabezpečení pro společnosti Cisco a Avaya)

18. „Jsou to peníze 2.0, obrovský obrovský obchod.“ – Chamath Palihapitiya (předchozí vedoucí AOL instant messenger)

19. „Nemůžete zastavit věci jako bitcoin. Bude to všude a svět se bude muset znovu přizpůsobit. Světové vlády se budou muset přizpůsobit. “ – John McAfee

20. „Bitcoin je tu, aby zůstal. Každý, kdo by se pokusil uznat zásluhy za patent kryptoměny, by se rozzuřil. A nechtěl bych být na konci hackerské zuřivosti. “ – Adam Draper

21. „Pokud dojde ke zhroucení Mt. Goxu pozitivně, pak je to ochota nové generace bitcoinových společností spolupracovat na zajištění budoucnosti bitcoinů a bezpečnosti finančních prostředků zákazníků.“ – Brian Armstrong (generální ředitel společnosti Coinbase)

22. „Bitcoin se jeví jako velmi slibný nápad. Líbí se mi myšlenka založit bezpečnost na předpokladu, že výkon CPU čestných účastníků převáží výkon útočníka. Je to velmi moderní pojem, který využívá sílu dlouhého ocasu. “ – Hal Finney

23. „Bitcoin umožňuje určitá použití, která jsou velmi jedinečná. Myslím, že nabízí možnosti, které žádná jiná měna neumožňuje. Například schopnost utratit minci, ke které dochází pouze tehdy, když dvě oddělené strany souhlasí s utracením mince; s třetí stranou, která nemohla utéct s mincí samotnou. “ – Pieter Wuille

24. „Hele, je zřejmé, že nyní je velmi zajímavé být v bitcoinu, ale pokud se chcete hádat, zda je to realita, nebo ne, jeden bitcoin právě teď nakrmí přes 40 lidí bez domova v Pensacole. Pokud chcete, aby bitcoiny byly skutečné, pošlete mi je, já je vyplatím a nakrmím lidi bez domova. “ – Jason King

25. „Blockchain je technologie. Bitcoin je pouze první hlavní projev jeho potenciálu. “ – Marc Kenigsberg

26. „Bitcoin byl vytvořen, aby sloužil vysoce politickému záměru, bezplatné a necenzurované síti, kde se všichni mohou účastnit se stejným přístupem.“ – Amir Taaki

27. „Jak hodnota stoupá, hlavy se začínají otáčet a skeptici začínají měknout. Založení nové měny je snadné, může to udělat kdokoli. Trik je přimět lidi, aby to přijali, protože právě jejich použití dává „peněžní“ hodnotu. “ – Adam B. Levine

28. „Bitcoin je jádrem chytré měny, kterou navrhli velmi pokrokoví inženýři. Eliminuje potřebu bank, zbavuje se poplatků za kreditní karty, poplatků za směnu peněz, poplatků za převody peněz a snižuje potřebu právníků při přechodu … všechno dobré. “ – Peter Diamandis

29. „Bitcoin a myšlenky za ním naruší tradiční představy o měně. Nakonec to pro ni bude lepší. “ – Edmund C. Moy

30. „Existuje tolik potenciálu,… jen čekám, až se z něj stane průmysl v hodnotě miliard dolarů.“ “Páni, Silk Road ve skutečnosti funguje” – Charlie Shrem

Celebrity, které mají zájmy v kryptoměnách:

Gwyneth Paltrow – V roce 2017 se Gwyneth Paltrow připojila ke spuštění bitcoinové peněženky Abra jako poradce během epizody série Apple Planet of the Apps.

Mike Tyson – V roce 2016 zahájil Mike Tyson bitcoinovou peněženku ve spolupráci se společností Bitcoin Direct.

Snoop Dogg -V roce 2013 Snoop tweetoval: „Můj další rekord v bitcoinech n doručený v dronu.“ V roce 2017 byl Snoop Dogg darován 1 500 SparkleCOINů od společnosti v hodnotě přibližně 55 500 $ jako dar na jeho fotbalový program pro mládež.

Ashton Kutcher  – Investováno do blockchainu sportovního sázení Unikrn spolu s miliardářem Markem Cubanem.

Jamie Foxx – V roce 2017 Jamie Foxx podpořil burzu kryptoměn Cobinhood na Twitteru:

 “Těšíme se na účast v novém tokenu @cobinhood! Obchodování s nulovým poplatkem! #CryptoCurrency #BitCoin #ETH – http://cobinhood.com.“

Roseanne Barr – Jeden z prvních příznivců bitcoinu. V roce 2013 tweeta:

první post apokalyptický zákon: otroctví ve všech formách je nyní nezákonné – včetně dluhového otroctví. #BITCOIN.

Mel B. – V roce 2013 Mel B oznámila, že bude přijímat bitcoinové platby za svůj nový singl.

Ona řekla:

Líbí se mi, jak nám nová technologie usnadňuje život, a to je pro mě vzrušující. Bitcoin spojuje mé fanoušky po celém světě pomocí jedné měny. Mohou jen platit pomocí bitcoinů.

Drew Carey – Jakmile tweety:

 Jen jsem se pokusil koupit snídani s bitcoiny. Odmítnuto. #whenwilltheworldcatchuptomyhipness

Floyd Mayweather Jr.. – V roce 2017 tweetoval svoji vlastní fotografii s titulkem, který zněl: „Utrácení bitcoinů za ethereum a další typy kryptoměny v Beverly Hill.“

Richard BransonČlánek byla zveřejněna zpráva, že Richard Branson investoval 30 milionů dolarů do platformy pro platby kryptoměnou BitPay.

Náš závěr

Výsledek naší analýzy na platformě Bitcoin Trader nás vede k podpoře tvrzení, že Bitcoin Trader je 100% legitimní a může pomoci novým a zkušeným obchodníkům při generování pasivního příjmu a růstu jejich bohatství. Odhaduje se, že nový uživatel může každý týden vydělat mezi 200 a 1 000 EUR. To záleží na tom, kolik peněz uživatel investuje a stále investuje. Možné je vydělat značné množství peněz na této obchodní platformě. 

Našli jsme dostatek recenzí a dalších výzkumů, které naznačují, že Bitcoin Trader je spolehlivý a uživatelsky přívětivý. Platforma Bitcoin Trader je k dispozici uživatelům ve více než 150 zemích.

Časté dotazy

 • Co je to Bitcoin Trader?

Bitcoin Trader je automatizovaný obchodní software naprogramovaný tak, aby rozpoznal tržní příležitosti kryptoměny pro uživatele, kteří mají zájem začít obchodovat. 

 • Je ziskové investovat do Bitcoin Traderu? 

Existují investoři, kteří tvrdí, že mají výdělky přes 5 000 EUR denně. Uživatelé však potřebují investovat velké částky peněz, aby dosáhli takových výnosů. Novým uživatelům doporučujeme začít s minimálním vkladem 250 EUR a odtud zvýšit svůj zisk.

 • Jak fungují aplikace pro obchodování s kryptoměnami? 

Obchodní aplikace fungují pomocí inteligentního algoritmu. Skenují a analyzují obrovské objemy dat, aby našli kryptoměnu za velmi nízké ceny. Tyto kryptoměny se poté kupují a prodávají za vyšší cenu. 

 • Jsou moje informace bezpečné na Bitcoin Trader? 

Uvádí se, že Bitcoin Trader používá certifikát SSL, což je online bezpečnostní protokol, který šifruje důvěrné informace na webu.

 • Jaký je poplatek za otevření nového účtu?

Za otevření nového účtu obchodníka s bitcoiny se neúčtuje žádný poplatek. Je to zcela zdarma. 

 • Lze bitcoiny vybírat z obchodního systému po dosažení zisku?

To bohužel není možné. Obchodní software převádí vaše výdělky na místní měnu a vaše výdělky se ukládají na bankovní účet propojený s vaším účtem Bitcoin Trader. 

 • Existují alternativní platformy pro obchodování s kryptoměnami? 

Ano. Existují podobné obchodní platformy jako Bitcoin Code, Bitcoin Revolution a Bitcoin Era, mezi jinými důvěryhodnými platformami pro obchodování s kryptoměnami. 

 • Existuje maximální hranice zisku, kterou mohu dosáhnout??

Ne. Neexistují žádná omezení, kolik potenciálu výdělků v bitcoinech máte.

 • Je obchodník s bitcoiny pyramidovou hrou?

Ne. Uvádí se, že Bitcoin Trader je oceněný software, který vám umožní provádět ziskové obchody s kryptoměnou.

 • Kolik času tomu budu muset věnovat?

Odhaduje se, že průměrný uživatel stráví na této obchodní platformě nejméně 20 minut denně.

 • Ve kterých zemích je obchodník s bitcoiny k dispozici?

Crypto Trader je k dispozici ve více než 100 zemích a pro vaše pohodlí existuje několik platebních možností. Můžete snadno začít vydělávat na své investici prakticky odkudkoli na světě, pokud je ve vaší zemi legální používat Bitcoin Trader

 • Je vhodné investovat všechny své peníze do Bitcoin Trader?

Ne, nikdy neinvestujte peníze, které potřebujete nebo si nemůžete dovolit ztratit, musíte použít pouze disponibilní příjem. Trh s kryptoměnami je volatilní a časově citlivý, což z něj činí vysoké riziko a vysokou odměnu. Doporučujeme začít v malém. Stejně jako u každé investice existují rizika, ale funkce stop-loss chrání potenciální investory před obrovskými ztrátami.

Glosář podmínek kryptoměny

Období Definice
Fiat Fiat se tradičně označuje jako papírové peníze, které nemají žádnou skutečnou hodnotu, ale jejichž hodnotu v zásadě určuje tvůrce, ve většině případů by to byla vláda.
Bitcoin Bitcoin je údajně nejpopulárnější kryptoměnou na světě. Bitcoin běží na bitcoinovém blockchainu a je decentralizovanou měnou, která funguje nezávisle na centrálních bankách a autoritách
Ethereum Ethereum je stejně jako bitcoin decentralizovaná kryptoměna. Zde mohou investoři převádět a směňovat hodnotu.
Litecoin Litecoin je také kryptoměna a blockchain zrcadlící bitcoin.
Výměna Kryptoburza je v podstatě online platforma, kde si kryptoměnoví investoři vyměňují různé kryptoměny za jiné kryptoměny.
Těžba bitcoinů K těžbě bitcoinů dochází, když jsou bitcoinové transakce ověřeny a potvrzeny před přidáním do bitcoinového blockchainu.
Krypto peněženka Krypto peněženka je softwarový program, který ukládá soukromé a veřejné klíče investorů. Umožňuje také uživatelům převádět, přijímat, utrácet, ukládat a kontrolovat své zůstatky.
Cirkulační napájení Jedná se o množství dané kryptoměny nebo tokenů, které jsou veřejně dostupné a cirkulují na trhu mezi kupujícími a prodávajícími.
Tržní kapitalizace Tržní kapitalizace označuje tržní hodnotu všech kryptoměn dostupných na trhu za den.
Altcoiny Bitcoin byl první a nejúspěšnější ze všech kryptoměn. Všechny ostatní mince jsou seskupeny do kategorie altcoinů.
Blokovat Průzkumníka Online nástroj pro zkoumání a analýzu blockchainu kryptoměny.
Výška bloku Výška bloku označuje počet bloků připojených v blockchainu.
Blokovat odměnu Pobídka poskytnutá bitcoinovému horníkovi, který úspěšně vypočítal hash (ověření) v bloku.
Spojování řetězů Převod jedné kryptoměny do druhé. To vyžaduje, aby byla transakce podána ve dvou samostatných blockchainech.
Konsorcium Blockchain Soukromý a provozovaný blockchain.
Kryptografie Proces šifrování a dešifrování informací.
Decentralizovaná autonomní organizace Týká se organizací, které jsou spíše provozovány počítačovými programy nebo softwarem než lidským vstupem. V tomto ohledu neexistuje žádný ústřední orgán.
Žeton Tokeny jsou silně spojeny s ICO a jsou často postaveny na již existujícím standardu zavedených blockchainů „smart contract“, jako je Ethereum.
ICO To je zkratka pro Initial Coin Offering a odkazuje se na přelomovou novou metodu pro získávání financování projektů.
Vidlička Z hlediska kryptoměny je fork událostí, kdy se stávající kryptoměna rozdělí na dvě varianty kódu.
Peněženka Peněženka s kryptoměnou je primárním způsobem, jak mají vlastníci kryptoměn přístup k jejich mincím.
Skladování teplé a studené To se týká místa, kde je hostována konkrétní peněženka. Hot storage označuje peněženku, která je přístupná z internetového připojení, kde cold storage označuje hostování vaší peněženky offline na samostatném hardwaru..
Úschova Podmínkou úschovy je finanční ujednání, kdy třetí strana drží a reguluje platby finančních prostředků požadovaných pro dvě strany zapojené do dané transakce.
Chytrá smlouva Ethereum blockchain umožňuje nasazení kódu na něj ve formě chytré smlouvy. Tato smlouva je v podstatě soubor matematických pravidel, která určují, jak transakce fungují
Proof-of-Work (PoW) Aby transakce mohly být potvrzeny a přidány do hlavní knihy Blockchain, existují různé přístupy, které byly vyvinuty k dokončení tohoto procesu.
Proof-of-stake (PoS) V kryptoměnách založených na PoS je tvůrce dalšího bloku vybrán pomocí různých kombinací náhodného výběru a bohatství nebo věku.
Doklad o důležitosti (POI) Jedná se o styl důkazu propagovaný coinem NEM jako třetí alternativa k PoW a PoS.
TA Zkratka pro technickou analýzu nebo analýzu hodnot mincí na základě historických cenových pohybů a sofistikovaných ukazatelů.
Uzel počítač, který je připojen k síti konkrétní kryptoměny.
Hornictví Těžba je proces ověřování nových transakcí v distribuované knize kryptoměn.
Měsíční výstřel To se týká kryptoměny střílející dramaticky vzhůru.
Medvědí a býčí trhy Býčí trh se týká rostoucích cen a optimistického sentimentu, který podporuje nákup. Medvědí trhy jsou považovány za opak býčích trhů s klesajícími cenovými trendy a pesimistickým sentimentem, který podporuje prodej
Velryba Odkazuje na někoho, kdo drží velké množství kryptoměny
HODL Odkazuje na pasivní investiční strategii ignorování turbulencí na trhu a čekání na dlouhodobé výnosy.
Hard Fork Týká se typu vidlice, která vytváří trvalou změnu standardního protokolu digitální měny
Dlouhá / dlouhá poloha Odkazuje na uzavření sázky, že určité aktivum nakonec zvýší hodnotu.
Soukromý klíč Informace, která je prezentována jako řetězec písmen a čísel, které může investor použít pro přístup ke své digitální měně
Veřejný klíč Adresa, na kterou může investor získat svou digitální měnu pomocí kombinace písmen a čísel.
Rekt Nastane, když investor přijde na trhu kryptoměn o velké sumy peněz
Zkrat / zkrat Nastane, když investor zaujme krátkou pozici – vytvoří sázku, že hodnota aktiva nebo měny poklesne
Těžební pobídka Horníci dostanou odměnu za potvrzení transakcí a jejich těžbu do bloků
Začátečník Odkazuje na nové investory na trhu kryptoměn.
DApp Odkazuje na decentralizovanou aplikaci.

Jiné kryptoobchodní systémy

Crypto Trader Bitcoinová mezera Životní styl bitcoinů Bitcoin Rush
Vývoj bitcoinů Bitcoinová revoluce Bitcoinový zisk Bitcoinový kód

Zřeknutí se odpovědnosti: Obsah na této stránce by neměl být považován za finanční poradenství. Je to pouze pro informační účely. Nikdy neinvestujte to, co si nemůžete dovolit ztratit. Před jakýmkoli finančním rozhodnutím vždy co nejvíce prozkoumejte a poraďte se s certifikovaným finančním poradcem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me