Recenze PIT Exchange: tajná zbraň Blockchain.com

Jáma je vysoce výkonná burza kryptoměn, která podporuje extrémně vysoký výkon, bezpečnost a přístup k síti bank pro fiatové obchody. PIT je vyroben Blockchain.com, veterán z odvětví kryptoměn, který využívá blockchainový průzkumník a peněženku, využívají miliony. Blockchain.com k vybudování burzy najal obchodní veterány ze společností NYSE, Google, Goldman Sachs, UBS a TD Ameritrade. Klíčovým prodejním bodem pro The PIT je účinnost a férovost vlastního obchodního enginu „Mercury“ ve spojení s velkým 40M publikem, které Blockchain.com již má.

V této recenzi se podrobně seznámíme s obchodními funkcemi PIT, poplatky za obchodování a výběr, bezpečností a posouzením likvidity.

 “Rozhodli jsme se vzít věci do vlastních rukou a vybudovali jsme burzu, která staví uživatele na první místo, včetně 40M peněženek na naší platformě.”

Peter Smith, generální ředitel Blockchain.com

Nakupujte krypto přímo za USD nebo EUR

Jedním z největších prodejních míst PIT je schopnost nakupovat kryptoměny za USD nebo EUR. Jako regulovaná burza má PIT bankovní účty v dobrém stavu jak v USA, tak v Evropské unii. Tito zákazníci mohou nakupovat bitcoiny bez placení drahých poplatků za kreditní karty (vydavatel kreditní karty Binance si za nákup kryptoměn účtuje 5%). Být regulován také znamená, že PIT již získal potřebné audity a povolení nezbytná pro provozování burzy.

Denní zúčtování Fiat

Velkou prodejní funkcí pro PIT je každodenní clearing fiat do sítě špičkových bank v Evropě a USA. Tím se drasticky zabrání problémům s likviditou, pokud jde o fiat, například selhání výběru Fiatu. Tato funkce bude nejatraktivnější pro institucionální investory (Podporováno PIT Pro), kteří potřebují přímý přístup k velkému množství fiat.

O společnosti Blockchain.com

Blockchain.com umožňuje uživatelům přístup k burze PIT přímo v jejich peněžence.

PIT je vytvořen Blockchain.com, první společnost založit průzkumníka blockchainu pro bitcoiny. Blockchain.com byl spuštěn v roce 2011 s touto webovou stránkou blockchain.info a blockchain.com. V roce 2013 spustili bitcoinovou peněženku pro iOS a Android. V roce 2014 společnost Blockchain.com uzavřela druhé největší financování digitální měny ve výši 30,5 milionu dolarů získávání finančních prostředků od společností Lightspeed Venture Partners a Moasiac Ventures.

Jednoduché obchodní rozhraní

Obchodní rozhraní PIT

PIT nabízí jednoduché a snadno čitelné obchodní rozhraní. Historie obchodování, kniha objednávek a historie cen je velmi čistě prezentována na obchodním rozhraní. Front-end také podporuje velkou míru přizpůsobení, umožňuje uživatelům používat TradingView k kreslení vzorů a trendů.

Poplatky za směnu PIT

PIT účtuje poplatky za obchodování pomocí odstupňovaného systému na základě množství obchodovaného USD. Na úvodní úrovni začínají poplatky od tvůrců 0,14% a odběratelů 0,24%. Poplatky tvůrců se podstatně snižují se zvyšujícím se objemem obchodu, přičemž nejnižší poplatek pro tvůrce je 0,02% u objemů obchodů nad 1 miliardou USD.

Úroveň Objem za 30 dní Výrobce Taker
1 0,00 $ – 99 999,99 $ 0,14% 0,24%
5 2 500 000,00 $ – 4 999 999,99 $

0,04%

0,18%
10 20 000 000,00 $ – 24 999 999,99 $ 0,03% 0,14%
15 1 000 000 000,00 $+ 0,02% 0,05%

Je PIT bezpečný

Zatímco PIT je nová burza kryptoměn, Blockchain.com je v oboru kryptoměn od začátku. Blockchain.com poskytuje peněženky milionům uživatelů kryptoměny s vynikajícím záznamem zabezpečení. To dává Blockchain.com silnou reputaci a přítomnost v tomto odvětví. To dává Blockchain na začátek seznamu kvůli bezpečnosti (uživatelům však vždy doporučujeme, aby si z dlouhodobých úložišť odebrali prostředky z burz a do své vlastní peněženky, jako je Ledger Nano X).

Jako další bezpečnostní opatření existuje volitelná funkce pro svázání účtu PIT s mobilní peněženkou Blockchain. To zajistí další zabezpečení účtu.

S jakými mincemi můžete obchodovat na PIT

V současné době PIT podporuje obchodování bitcoinů (BTC), etherea (ETH), USD, bitcoinových hotovostí (BCH), Stellar (XLM), Paxos Standard (PAX), litecoinů (LTC) a USDT.

Recenze burzy PIT

Průměrné hodnocení: 4,5 / 5

PIT má tři hlavní výhody – hojnost uživatelů, přístup k síti bankovních účtů v USA & EU a dlouhodobá reputace v krypto prostoru. Zatímco v roce 2019 došlo k náhlému přílivu burz, většina z nich nemá licence pro práci s bankami nebo prošla audity. Díky snadno použitelnému a přesto vysoce přizpůsobitelnému rozhraní je PIT snadno použitelný pro nové obchodníky a také bohatý na funkce pro odborníky.

{ "@kontext": "http://schema.org/", "@typ": "Produkt", "značka": "Blockchain", "název": "Výměna PIT", "obraz": "https://mk0boxminingmedysvof.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2019/11/the-PIT.jpg", "popis": "PIT je vysoce výkonná burza kryptoměn, která podporuje extrémně vysoký výkon, bezpečnost a přístup k síti bank pro fiatové obchody", "Posouzení": { "@typ": "Posouzení", "titulek": "Recenze Pit Exchange: tajná zbraň Blockchain.com", "název": "Výměna PIT", "popis":"PIT je vysoce výkonná burza kryptoměn, která podporuje extrémně vysoký výkon, bezpečnost a přístup k síti bank pro fiatové obchody", "mainEntityOfPage": "https://boxmining.com/pit-exchange-review/", "recenze": "PIT je vysoce výkonná burza kryptoměn, která podporuje extrémně vysoký výkon, bezpečnost a přístup k síti bank pro fiatové obchody. PIT vyrábí Blockchain.com, veterán z oboru kryptoměn, jehož průzkumník blockchainu a peněženku používají miliony. Blockchain.com k vybudování burzy najal obchodní veterány ze společností NYSE, Google, Goldman Sachs, UBS a TD Ameritrade. PIT má tři hlavní výhody – hojnost uživatelů, přístup k síti bankovních účtů v USA & EU a dlouhodobá reputace v krypto prostoru. Zatímco v roce 2019 došlo k náhlému přílivu burz, většina z nich nemá licence pro práci s bankami ani prošla audity. Díky snadno použitelnému a přesto vysoce přizpůsobitelnému rozhraní je PIT snadno použitelný pro nové obchodníky a také bohatý na funkce pro odborníky. ", "datum zveřejněno": "2019-11-1", "recenzeHodnocení": { "@typ": "Hodnocení", "ratingValue": "4.5", "nejhorší hodnocení":"0", "nejlepší hodnocení": "5" }, "autor": { "@typ": "Osoba", "název": "Michael Gu" }, "vydavatel": { "@typ": "Organizace", "název": "Boxmining", "logo": { "typ": "ImageObject", "url": "https://mk0boxminingmedysvof.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2019/06/Boxmining-Logo.jpg" }}}, "nabídky": { "@typ": "Nabídka", "priceCurrency": "americký dolar", "cena": "0,00", "url":"https://pit.blockchain.com" }}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me