Jak převést bitcoiny z Coinbase do Krakenu

Myslíte si, že jste připraveni poslat svůj zážitek z kryptoměny o krok dále? Jsme nadšení, že vám dáme vědět, že dnes provádíme 5 jednoduchých kroků, jak převést bitcoiny z Coinbase do Krakenu (nejlepší a nejjednodušší způsob).

Kraken je jedním z „největších a nejhorších“ mezi burzami kryptoměn a je pravděpodobně preferovanou volbou pro ty, kteří chtějí obchodovat s bitcoiny a ethery, aby si koupili další altcoiny jako Ripple, EOS a tak dále. Je to také jedna z nejbezpečnějších a nejbezpečnějších burz pro nákup a obchodování s digitální měnou. 

Coinbase patří mezi nejoblíbenější kryptoměnové burzy a platformu pro začátečníky. Začít s bitcoinem může být odvážný úkol, ale Coinbase se znovu a znovu osvědčuje jako spolehlivá platforma pro začátečníky.

S ohledem na to, jakmile je poměrně nový uživatel připraven vyzkoušet jiné platformy, mohou se setkat s obtížemi při přenosu z rozhraní Coinbase na různé burzy nebo peněženky. Každá obchodní platforma je velmi odlišná a přechod z Coinbase – což je poměrně jednoduchá platforma – do Krakenu může být skličující. Jsme tu, abychom vám při tom pomohli, pojďme se ponořit přímo dovnitř!

Výzva: Krakenovo rozhraní

Začněme řešením zřejmého: Krakenova rozhraní. Toto je vždy „horké téma“, protože rozhraní Kraken je oblíbené, protože NENÍ tak uživatelsky přívětivé, jak by si zákazníci přáli..

Kraken je známý tím, že není drahý a má spoustu aktivních uživatelů. Krakenovy poplatky za převod patří ve srovnání s jinými burzami k nejlepším v oboru. Kraken vám nicméně může dát špatný den, pokud jde o obchodování s kryptoměnami. Jakmile budete připraveni nejprve vložit kryptoměny ze své peněženky na Coinbase nebo dokonce na jiné burzy, můžete čelit problémům.. 

Po přečtení této příručky budete moci nekomplikovaně posílat bitcoiny z Coinbase do Krakenu.

Jak převést bitcoiny z Coinbase do Krakenu (Z účtu Coinbase)

Sedíte trochu bitcoinů v peněžence Coinbase? Následující kroky jsou opravdu jednoduché a doufáme, že vám to pomůže být převodním pánem, pokud jde o zasílání bitcoinů z Coinbase na platformu Kraken.

 1. Přihlásit se do Coinbase a na panelu Dashboard klikněte na „Účty“.

  Jak převést bitcoiny z Coinbase do Krakenu

POZNÁMKA: U mobilních účtů se to zobrazí na spodní liště, hned vedle „Nabídka Home“.

coinbase na kraken

      2) Vyberte kryptoměnu, kterou chcete odeslat ze svých peněženek.

posílejte bitcoiny z Coinbase do Krakenu

      3) Tento krok je trochu náročnější. Abychom vám poskytli nejlepší vodítko, podívejme se na následující odrážky:

 • Zadejte adresu, která se nachází ve vašem účtu Kraken. 

       POZNÁMKA: Pokud nevíte, kde je tato adresa, přejděte do svého účtu v Krakenu a klepněte na „Financování“, které je v pravém horním rohu vedle možnosti „Obchod“.

Krakenovy poplatky za převod

 • Nezapomeňte, že pokud jste v mobilním zobrazení, budete muset klepnout na ikonu papírového letadla v pravém horním rohu obrazovky a poté přidat částku, kterou chcete odeslat. Nebudete nic posílat, dokud nezadáte svou adresu Kraken pro vklad. Potvrďte dalším klepnutím.

Poté budete muset uvést adresu vkladu Kraken.

 • První část, která vás zaujme, když začnete vyplňovat žádost o převod na Coinbase, je pole příjemce / cíl. Až se sem dostanete, víte, že toto je místo, které musíte zadat, a zadejte adresu své peněženky, kde budete dostávat své bitcoiny od Coinbase. 
 • Poté vyberte kryptoměnu, kterou chcete vložit, z postranní nabídky, kterou najdete na levé straně obrazovky.

  coinbase na kraken

 • Jakmile je vybráno, klikněte nebo klepněte na „Generovat novou adresu“, čímž získáte „Vkladovou adresu“.

  jak financovat Kraken účet

    Není to příliš složité, že? Pokračujme!

     4) Skvělé! V této další fázi zadáme nebo zadáme adresu, která byla právě vygenerována. Tuto sekci najdete v nabídce Coinbase pod položkou „Příjemce“. Poté byste vybrali částku, kterou chcete převést.

POZNÁMKA: Pokud jste v mobilu, přidejte adresu a klepněte na odeslat. To by bylo pro vás na mobilu!

    5) A v neposlední řadě klikněte na „Pokračovat“

      Nezapomeňte zkontrolovat všechny podrobnosti transakce a pokud všechny tyto podrobnosti vypadají dobře, potvrďte převod.

Další poznámky

Doufáme, že vám to pomůže, abyste při provádění tohoto procesu neměli žádné problémy, abyste jej mohli najít jednoduchý, přínosný a rychlý! 

V tomto okamžiku bude vaše kryptoměna převedena normálně z vaší Coinbase na váš účet Kraken, ale nejprve mějte na paměti tyto skutečnosti:

Buď trpělivý! Nechte transakci dokončit 30-45 minut, nebo možná trochu víc. Množství kryptoměny je třeba vzít v úvahu.

Neváhejte zkontrolovat transakce na svých účtech Kraken i Coinbase a ujistěte se, že je převod úspěšně proveden. 

Takže je to, jak převést bitcoiny z Coinbase do Krakenu bez velkých potíží!

Jak dlouho trvá odeslání bitcoinu z Coinbase?

Víme, že dáváte přednost tomu, aby se tyto druhy transakcí prováděly co nejrychleji.

Pro nás je také důležité informovat vás, co byste měli očekávat pokaždé, když potřebujete posílat nebo převádět peníze mezi směnnými platformami.

Za prvé, přenos obvykle trvá dva, tři minuty a je velmi snadné ho provést. Ve většině případů můžete očekávat a budete moci vidět své prostředky v peněžence jen pár minut po jejich odeslání nebo několik hodin po převodu, i když obvykle je to opravdu rychlý proces.

Rychlost procesu se bude lišit v závislosti na sítích. Vezměte také v úvahu, že tyto transakce jsou ověřovány horníky. Rychlost, kterou se to všechno provádí, je opět velmi závislá na síti. 

Závěr

Dokázali jste sdílet a převést podle uvedených kroků? Těšíme se, až se po přečtení tohoto pokynu ozvete od vás a vašich zkušeností. Mějte na paměti výše uvedené poznámky a doporučení. Zvláštní pozornost věnujte cílové adrese a jejímu vyhledání. Také vždy důkladně zkontrolujte úspěšný převod na svůj účet Kraken.

Pro kohokoli, kdo si klade otázku, jak financovat účet Kraken, je to jistý způsob, jak to udělat!

Zdálo se vám to užitečné? Dejte nám vědět v komentářích!

Brzy se uvidíme!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me