Je Bittrex bezpečný pro obchodování? Bezpečnostní a směnné předpisy

Pokud uvažujete o registraci k účtu Bittrex, jedna otázka, která vás určitě napadne, by byla „Je Bittrex bezpečný?Bittrex je jednou z nejbezpečnějších a zároveň jednou z největších kryptoburz na světě. Společnost byla založena v roce 2014 Billem Shiharou, Richie Lai, Rami Kawachem a Ryanem Hentzem a sídlí v Seattlu ve Washingtonu. Dnes se obchoduje ve více než 200 různých kryptoměnách s 24hodinovým objemem obchodování necelých 300 milionů amerických dolarů. Vzhledem k tomu, že zakladatelé mnoho let pracovali v oblasti zabezpečení pro společnosti jako Microsoft, Amazon a Blackberry, očekávání jsou přirozeně poměrně vysoká. A tato očekávání byla dobře splněna.

Jak dlouho byl Bittrex?

Bittrex byl založen v roce 2014. Zakládající tým měl pocit, že aby uspěl, musel Bittrex svým uživatelům zajistit bezpečnost. Takže se rozhodli dát všechny své bezpečnostní zkušenosti do Bittrexu.

Je Bittrex regulován?

Zpočátku byl Bittrex plně v souladu s americkými předpisy a zákony o cenných papírech, dokonce byl mezi prvními společnostmi, které požádaly o New York BitLicence. Tato přihláška však byla nakonec zamítnuta. Podle státu New York byla odmítnutí založena na nedostatečnostech Bittrexu proti praní peněz a náležité péči při zařazování nových mincí. Bittrex zpochybňuje tato tvrzení, ale stále nemůže nabízet své služby obyvatelům New Yorku.

V tuto chvíli tedy Bittrex není regulovanou burzou podle amerického zákona o cenných papírech. Bittrex však funguje podle předpisů stanovených Evropskou unií a maltskou vládou, včetně zákona o virtuálních finančních aktivech na Maltě.

Jak bezpečný je Bittrex?

Bittrex si klade za cíl nabídnout svým uživatelům rychlou, bezpečnou a spolehlivou platformu pro jejich potřeby obchodování s kryptoměnami. Využívá vlastní obchodní modul založený na tom, co je známé jako škálovatelné elastické výpočty zajistit, aby se platforma mohla přizpůsobit potřebám uživatele a udržovat rychlé a bezpečné obchodní prostředí.

Bittrex také nabízí zákaznický servis 24/7/365. Protože je však počet uživatelů velmi velký, reakce mohou být občas pomalé. Někteří uživatelé hlásili, že čekají týdny na odpověď od týmu podpory. Společnost uvedla, že se v této otázce snaží zlepšit.

Jak bezpečný je Bittrex?

Zakládající tým měl na mysli bezpečnost hned od začátku. Bittrex je zatím jednou z burz kryptoměn, které ještě nebyly hacknuty. Vzhledem k tomu, jak atraktivní jsou kryptoměny pro potenciální hackery, to pomáhá budovat důvěru v zabezpečení platformy.

Zabezpečení je zajištěno několika různými postupy. Za prvé, přibližně 80–90% všech tokenů je uloženo v offline studených peněženkách, takže i kdyby byla platforma kompromitována, většina prostředků zůstane mimo dosah. I když tato nízká likvidita může znamenat pomalejší transakce pro uživatele obchodující s velkým množstvím kryptoměny, jedná se o bezpečnostní opatření, které většina.

Za druhé, Bittrex spoléhá na dvoufaktorové ověřování nebo 2FA prostřednictvím softwaru, jako je Google Authenticator nebo Authy. Tyto aplikace generují náhodná šestimístná hesla, která jsou platná pouze jednu minutu. Hesla 2FA jsou vyžadována pro všechny výběry a pro používání API Bittrex pro propojení účtů s obchodními aplikacemi, jako je TabTrader nebo jiné.

Jako další bezpečnostní funkce bude při každém přihlášení zasláno upozornění na registrovaný e-mailový účet uživatele a po jakémkoli výběru musí být po přihlášení minimálně dvouminutové čekání.

Jsou peněženky Bittrex bezpečné?

Zatímco samotný Bittrex nikdy nebyl hacknut, někteří jednotliví uživatelé uvedli, že k jejich účtům bylo přistupováno a jejich tokeny byly odcizeny. Zatím byly všechny tyto případy přičítány nepovolení bezpečnostních opatření, jako je 2FA. Mezi uživateli, kteří mají správně povoleny funkce zabezpečení, se takové problémy nevyskytují. Peněženky na Bittrexu jsou tedy bezpečné, ale rozsah uvedené bezpečnosti nakonec závisí na každém uživateli.

Uživatelé však nedostávají soukromé klíče ke svým peněženkám. To znamená, že technicky vzato, uživatelé ne vlastní jejich peněženky. To je ve skutečnosti norma pro krypto burzy, a proto se uživatelům doporučuje žádný výměna neuchovává po delší dobu ve svých peněženkách velké množství žetonů.

Je Bittrex důvěryhodný?

Bittrex si klade za cíl udržovat správnou rovnováhu mezi nabídkou nejlepší možné bezpečnosti a odebíráním co nejmenšího množství osobních údajů od uživatelů. Dělá to pomocí služby s názvem Jumio. Uživatelé z více než 200 zemí z celého světa potřebují zadat pouze své jméno, adresu a datum narození a Jumio je může ověřit.

Tato první úroveň ověření poskytuje uživateli základní účet, který má limit pro výběr 3 BTC (bitcoiny) za den. Vylepšené účty jsou k dispozici po poskytnutí skenů státem vydaného dokladu totožnosti a selfie, které toto ID obsahují.

Doposud nebyly hlášeny žádné zprávy o zneužití osobních údajů společností Bittrex.

Pokud to, co jste četli výše, dalo uspokojivou odpověď na vaši otázku “Je Bittrex bezpečný?”, Možná vás zajímá, jak se zaregistrovat a začít obchodovat.

Jak začít s Bittrexem?

Registrace účtu na Bittrexu je docela jednoduchá.

 1. Nejprve přejděte k Bittrex domů stránku a klikněte na tlačítko „Zaregistrovat se“ uprostřed obrazovky:

  je bittrex bezpečný

 2. Zadejte svou e-mailovou adresu, zvolte zabezpečené heslo a klikněte na „Odeslat“. Na adresu, kterou jste uvedli, bude zaslán e-mail.

  jak bezpečný je bittrex

 3. Otevřete e-mail a klikněte na tlačítko „Ověřit e-mail“.
 4. Přečtěte si a přijměte podmínky služby.

  je bittrex peněženka bezpečná

 5. Nyní musíte vyplnit své základní informace o profilu. Vyplňte všechna povinná pole. Požadované údaje profilu jsou země bydliště, ulice, číslo bytu nebo jednotky, město, stát nebo provincie, poštovní směrovací číslo a datum narození. Nakonec jsou pole vyplněna, klikněte na „Pokračovat“.

  regulace kryptoměn

 6. Dalším krokem je ověření ID. Pokyny zde uvádějí, že zatímco lze použít identifikační karty a řidičské licence, proces může být urychlen pomocí pasů. Můžete použít existující naskenované dokumenty, které máte po ruce, nebo fotografovat dokumenty pomocí webové kamery přímo ze stránky. Musíte však mít kameru s vysokým rozlišením. Pokud je rozlišení vaší webové kamery příliš nízké, bude pro vás fungovat pouze možnost nahrávání. Jakmile budete mít po ruce příslušné naskenované dokumenty nebo dokumenty, klikněte na „Spustit ověření“.
 7. Otevře se okno, které vám umožní vybrat zemi vašeho pobytu a typ ID: pas, občanský průkaz nebo řidičský průkaz. Jakmile kliknete na správný typ dokumentu, budete dotázáni, zda si přejete pořídit fotografii nebo nahrát obrázek. Pamatujte, že může být vyžadován přední i zadní obraz vašeho dokumentu. Můžete být také požádáni o poskytnutí neupraveného barevného obrazu obličeje.

  ověření

 8. Po nahrání všech obrázků klikněte na „Odeslat“. Proces ověření může trvat několik hodin. Zatímco se to děje, budete mít přístup do systému a můžete se začít rozhlížet. Chcete-li provést jakékoli skutečné obchodování, musíte počkat, než bude ověření dokončeno.

A je to. Nyní máte ověřený účet Bittrex. Existuje nespočet možností obchodování s digitálními měnami (existuje dokonce skutečný token s názvem „Myriad“, který můžete vyměnit). Jak provést skutečné obchodování je nad rámec tohoto článku, ale i relativní nováčci ve světě kryptoměny budou moci obchodovat na platformě bez větších potíží. A pokud se vyskytnou otázky nebo problémy, vždy existuje zákaznická podpora, i když to někdy může chvíli trvat.

Závěrečné poznámky…

Pokud má Bittrex jednu nevýhodu pro nové uživatele, znamená to, že neexistuje podpora pro fiat měny. To znamená, že na této platformě nemůžete používat své dolary, libry, jeny nebo eura k nákupu kryptoměn; nejprve musíte vlastnit nějaké digitální mince. Nejprve tedy musíte vydělat žetony libovolným počtem dostupných prostředků nebo je koupit na burze podporující fiat, jako je Coinbase nebo Kraken, a poté tyto žetony převést na Bittrex.

Ale na závěr, pokud uživatelé vyhoví povolení 2FA, Bittrex nabízí rychlý, škálovatelný a celkově bezpečný a spolehlivý platforma pro obchodování s kryptoměnami. Jeho reputace jedné z nejlepších světových kryptoměn je více než oprávněná. Stručně řečeno … odpověď na úvodní otázku „Je Bittrex bezpečný? “ je ano. Bittrex je stejně bezpečný, jak přicházejí.

Máte nějaké dotazy ohledně obchodování? Níže zanechte odpověď s případnými dotazy nebo zpětnou vazbou!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me